Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Partner ds. sprzedaży energii elektrycznej oraz fotowoltaiki Orange Energia

TALIO sp. z o.o.

10 00060 000 netto (+ VAT) / mies.
  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych lub indywidualnych (PV)

  • sprzedaż produktów opartych o notowania giełdy dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz stałej ceny lub sprzedaż instalacji PV dla klientów indywidualnych

  • prowadzenie negocjacji

  • przygotowywanie analiz i rozwiązań dla klientów w oparciu o produkty z oferty Orange Energia Sp. z o.o.

  • doradztwo w zakresie niższych kosztów związanych z energią elektryczną i dystrybucją energii

  • zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta

  • aktywne uczestnictwo w budowaniu marki Orange Energia i rozwoju spółki

  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedaży

  • raportowanie codziennej aktywności

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B lub b2c

  • doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej, gazu lub instalacji PV

  • doświadczenie w sprzedaży produktów opartych o notowania giełdy dla małych i średnich przedsiębiorstw

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • znajomość MS Office

  • zorientowanie na klienta

  • umiejętność nawiązywania i budowania kontaktów biznesowych

  • samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Bilansowanie 1:1 w produkcie PV dla klientów indywidualnych

  • brak górnej granicy prowizji

  • nie dzielimy wypłat z kontraktów (jeden klient, jedna wypłata)

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • dla najlepszych lidy sprzedażowe z naszych salonów stacjonarnych

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

  • praca z rozpoznawalną i stabilną finansowo marką

  • posiadamy najlepsze instrumenty energetyczne dla klienta biznesowego

  • pomoc w budowie struktur sprzedażowych

  • stałe wsparcie naszego biura obsługi przy procesowaniu umów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

Orange Energia, to największy niezależny sprzedawca energii elektrycznej w Polsce. Z prądu od Orange korzysta codziennie ponad 120 tys. klientów i każdego miesiąca przybywa kilka tysięcy kolejnych.

Należymy do grupy kapitałowej EWB, największego agenta sprzedaży Orange Energii w Polsce południowo-wschodniej.

Doświadczenie w branży energetycznej zbieramy od 2012 roku, poprzez prace w różnych podmiotach obrotu energią elektryczną.

W naszej działalności kierujemy się najwyższymi standardami i wysoką etyką zawodową naszych pracowników i partnerów.

Rozwijamy specjalistów w obszarze profesjonalnego doradztwa w zakresie sprzedaży energii elektrycznej, oraz instalacji Fotowoltaicznych.

Przewiń do profilu firmy