Ta oferta pracy jest nieaktualna od 480 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Partner ds. Sprzedaży

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 13.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Region działania: Kraków
    Kluczowe zadania:
    • realizacja strategii firmy i założonych parametrów sprzedaży,
    • wsparcie Franczyzobiorców w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej w sklepie Żabka,
    • odpowiedzialność za przestrzeganie procedur i standardów w podległym obszarze sprzedaży,
    • raportowanie efektywności realizowanych zadań.

    Oczekujemy od Ciebie:

    • znajomości branży FMCG,
    • umiejętności budowania partnerskich i trwałych relacji z Franczyzobiorcami,
    • wiedzy z zakresu technik sprzedaży,
    • efektywności biznesowej i własnej,
    • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.
    W trakcie współpracy oferujemy Tobie:
    • umowę współpracy na czas nieokreślony,
    • pakiet szkoleń wdrożeniowych,
    • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • perspektywę rozwoju zawodowego,
    • benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe).