Oferta pracy

Partner ds. Sprzedaży

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i zarządzanie zespołem sprzedażowym,

  • Spotkania z Klientami oraz efektywna sprzedaż kompleksowego produktu instalacji fotowoltaicznych Edison Energia,

  • Budowanie relacji z Klientami i pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Nastawienie na budowanie skutecznych zespołów sprzedażowych z doświadczeniem w sprzedaży B2B, B2C lub D2D,

  • Pełne zaangażowanie w sprzedaż fotowoltaiki,

  • Gotowość do otwarcia własnej działalności gospodarczej.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system prowizyjny za każdy sprzedany kW a także dodatkowe bonusy na rozwój,

  • Dla grup sprzedażowych liczących min. 10 osób preferencyjne warunki współpracy, ustalone w oparciu o indywidualne potrzeby zespołu,

  • Nasze wsparcie w pozyskaniu Klienta oraz dostęp do kalorycznych leadów,

  • Kompleksowy pakiet szkoleń produktowo-technicznych na start i w czasie współpracy, a także ciągłe podnoszenie Twoich umiejętności managerskich,

  • Nowoczesne narzędzia wspierające sprzedaż,

  • Najnowszą technologię i unikalny produkt, którego Klienci potrzebują.

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Przewiń do profilu firmy

Brzmi dobrze?

Zapraszamy do aplikowania i do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej!