Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Partner ds. Sprzedaży

NEON ZIELONA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

5 00050 000 netto (+ VAT) / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła w sektorze B2B, B2C

  • Wykonywanie audytów w terenie

  • Codzienne raportowanie swoich działań

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami

  • Reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunku

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej - warunek konieczny

  • Prowadzenie lub gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej – warunek konieczny

  • Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych

  • Wysokie umiejętności sprzedażowe

  • Umiejętność aktywnego i efektywnego pozyskiwania klientów

  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • Znajomość obsługi MS Office

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Orientacja na maksymalizację zysku, nastawienie na sukces

  • Przedsiębiorczość, energia, oraz decyzyjność w codziennej pracy

To oferujemy

  • Formę zatrudnienia - umowa B2B

  • 100% marży doliczonej do ceny bazowej

  • Wysokie zarobki bez górnej granicy

  • Długie gwarancje produktowe, 20 lat moduły, inwerter, podzespoły elektryczne

  • Szybkie montaże do 2 tygodni

  • Po okresie próbnym leady sprzedażowe 60 sztuk miesięcznie na osobę

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego - możliwość budowania struktur sprzedażowych

  • Zachowanie niezależności i samodzielności w działaniu

  • Sprawdzone standardy obsługi klienta

  • Samochód służbowy wraz z kartą paliwową lub dofinansowanie do paliwa w przypadku używania auta prywatnego - po okresie próbnym

  • Produkty renomowanych firm Hyundai, Huawei, SOLAREDGE

  • Wsparcie wykwalifikowanego zespołu specjalistów

  • Szkolenie produktowe

  • Szkolenie sprzedażowe teoretyczne i praktyczne w terenie

  • Uczestnictwo w wydarzeniach firmowych, konferencjach, wyjazdach integracyjnych, gale sportowe

NEON Zielona Energia to firma działająca 3 lata na rynku Polskim.

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu sprzedaży oraz montażu instalacji fotowoltaicznych oraz ładowarek do samochodów elektrycznych.

Nasze usługi kierujemy do klientów biznesowych oraz gospodarstw domowych.

Przewiń do profilu firmy