Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Partner ds. sprzedaży produktów OZE

Jacek Wrzesiński EKO SOLUTIONS

3 50050 000 netto (+ VAT) / mies.
  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i aktywna obsługa klientów z sektora klientów indywidualnych, MŚP, rolnictwo, duże przedsiębiorstwa

  • Prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji tematycznych

  • Przygotowywanie ofert PV, Pomp Ciepła, Magazynów Energii, Ładowarek Elektrycznych/Stacji ładowania, Klimatyzacji, Carportów, Folii/Mat Grzewczych

  • Obsługa posprzedażowa klienta

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • własny samochód przez 3 msc okres próbny, po osiągnięciu wyznaczonych celów nowe, dowolne auto w leasingu na koszt firmy plus karta paliwowa zapewniająca darmowy dojazd do klienta.

  • praca na wyłączność z zakazem konkurencji oraz wekslem. Nie szukam brokerów i ludzi niezdecydowanych, którzy skaczą z firmy do firmy- z kwiatka na kwiatek. Po prostu cenię sobie jakość i spokój w organizacji.

  • silna orientacja na realizacje założonych celów sprzedażowych

  • gotowe struktury sprzedażowe będą dodatkowym atutem i polem do negocjacji, aby uzgodnić lepsze warunki

  • pełna dyspozycyjność

  • min. wykształcenie średnie

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość pakietu Office

To oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne (najlepsi 70% masy marży netto) - przeciętnie z jednej spisanej umowy, która wejdzie w proces można zarobić 3000-3500 zł netto. Zakładając, że partner będzie pisał 1 umowę/tydzień daje to kwotę w skali msc w wysokości między 12 000-14 000 zł netto.

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód oraz karta paliwowa po 3 msc od zbudowania pozycji w firmie oraz zaufania, laptop i telefon - od razu do ręki.

  • benefity dla najlepszych (wycieczki, sprzęt elektroniczny, dodatkowe bonusy w postaci gotówki)

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych (szkolenia sprzedażowe i terenowe)

  • Know-How i innowacyjne przewagi konkurencyjne (95% firm proponuje identyczne standardy sprzedaży)

  • nowoczesny CRM do zarządzania bazą klientów

  • wsparcie techniczne i kalkulatory analityczne

  • cykliczne szkolenia sprzedażowe i techniczne

O nas

Nazywam się Jacek Wrzesiński i jestem pomysłodawcą założenia nowej spółki OZE, w jakże trudnych dla Nas wszystkich czasach. Firma będzie zajmowała się sprzedażą, dystrybucją oraz serwisem takich produktów jak: fotowoltaika, pompy ciepła, folie/maty grzewcze, klimatyzacje, magazyny energii, carporty, a także ładowarki elektryczne/stacje ładowania. Wszystkie te produkty łącznie dają Nam możliwość rozwoju i pracy na spokojnie 5-10 lat do przodu, ponieważ w najbliższym czasie czeka Nas rewolucja energetyczna zarówno w Europie jak i na Świecie.

Rozmyślam dodatkowo nad wprowadzeniem domków modułowych o powierzchni od 70-100 m2 jako tańszą alternatywę dla Polaków oraz stworzeniu floty samochodowej aut elektrycznych lub wodorowych - oczywiście jest to melodia przyszłości powiązana z rozwojem Naszej wspólnej organizacji oraz sytuacji ekonomicznej w kraju i na świecie.

W branży energetycznej działam od 2017 roku (oficjalnie 5 lat), także na swoim koncie mam sprzedanych 1000 instalacji PV ( 300 sam, 700 grupą), kilkadziesiąt pomp ciepła oraz kilkanaście klimatyzacji. Uwielbiam inspirować ludzi, dzięki czemu wyszkoliłem setki handlowców w kraju, którzy do dnia dzisiejszego świetnie zarabiają w branży albo ogólnie przez moją osobę pokochali sprzedaż i mają zupełnie inny kontekst postrzegania pracy w sprzedaży.

Jestem na etapie budowania własnej marki i poszukuję ludzi, którzy chcą pomóc mi zrealizować ten autorski projekt, chcą zmienić pracę, pracować w partnerskiej atmosferze, a efektem Naszej współpracy będą zarobione pieniądze, a także zadowolony klient, który będzie do Nas wracał po więcej !!!

Oczywiście trzeba zbudować wzajemne zaufanie, zaangażować się na 100% i po prostu zaryzykować, żeby potem otworzyć i napić się wspólnie szampana. Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej pod domeną www.eko-solutions.pl, żebyście ujrzeli projekt, w którym w pierwszym roku działalności celuje w pierwszą TOP 10 FIRM ENERGETYCZNYCH, a w drugim roku działania w PODIUM!!!

Przez te lata przerobiłem kilka największych firm fotowoltaicznych od molochów po budowane start-upy, miałem wspólnika i wszędzie rozchodziło się o pieniądze, wchodzenie sobie w kompetencje, problemy z administracją oraz jakością montażu, a na koniec utrudnianie sobie życia. Więc postanowiłem w końcu zbudować coś swojego, poprzez doświadczenie w branży, wartościami którymi kieruję się w życiu (szacunek, zaufanie, lojalność) kontakty które wypracowałem oraz pieniądze które odkładałem przez te lata, aby zainwestować w swoje marzenia !!!

Słuchajcie w tym ogłoszeniu, warunki są nienegocjowalne, więc prośba aby zgłaszali się ludzie świadomi, z odpowiednimi kompetencjami, doświadczeniem i nastawieniem, że nie ma odwrotu oraz parasola bezpieczeństwa, bo jak coś robimy to robimy na 100 % Juice-ie !!!