Oferta pracy

Partner ds. Sprzedaży

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer
Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!
Poszukiwany
PARTNER DS. SPRZEDAŻY

Twoje zadania:

  • Budowanie i zarządzanie zespołem sprzedażowym,
  • Spotkania z Klientami oraz efektywna sprzedaż kompleksowego produktu instalacji fotowoltaicznych Edison Energia.
  • Budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz zespół sprzedażowy i wspólnie chcecie zarabiać
    naprawdę dobre pieniądze
  • Wraz ze swoim zespołem posiadacie doświadczenie i sukcesy
    w sprzedaży bezpośredniej B2B, B2C lub D2D,
  • W sprzedaż fotowoltaiki chcecie zaangażować się na 100%
  • Prowadzisz własną działalność gospodarczą lub jesteś gotowy/a
    do jej otwarcia,
  • Chcesz brać czynny udział w współtworzeniu lidera na rynku Fotowoltaki
    w Polsce i stać się jego częścią.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjny system prowizyjny za każdy sprzedany kW, a dodatkowo bonusy na rozwój
  • Nasze wsparcie w pozyskaniu Klientów oraz dostęp do kalorycznych leadów
  • Extra dodatek do samochodu
  • Dostęp do najskuteczniejszego modelu sprzedaży w branży
  • Liczne konkursy sprzedażowe i programy motywacyjne
  • Kompleksowy pakiet szkoleń produktowo-technicznych na start i w czasie współpracy, a także ciągłe podnoszenie Twoich umiejętności managerskich,
  • Nowoczesne narzędzia wspierające sprzedaż,
  • Najnowszą technologię i unikalny produkt, którego klienci potrzebują,
  • Wsparcie energicznego i profesjonalnego Zespołu,
Brzmi dobrze?
Zapraszamy do aplikowania i do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej!

Ogłoszenie archiwalne