Partner ds. Szkoleń

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 04.07.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 03.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Poznań
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje zadania:

    • realizację polityki szkoleniowej w zakresie przygotowania i prowadzenia szkoleń (m.in. z zakresu sprzedaży, profesjonalnej obsługi klienta, umiejętności komunikacyjnych, zarządzania, uczenia innych)
    • prowadzenie treningów podnoszących wyniki rozwojowe pracowników i współpracowników
    • coaching i monitoring trenerów wewnętrznych
    • przygotowanie skryptów i programów szkoleniowych na bieżące potrzeby
    • raportowanie z działań jakościowych

    Oczekujemy od Ciebie:

    • min. 1 rok udokumentowanego doświadczenia trenerskiego w obszarze miękkich kompetencji (umiejętności sprzedażowe, obsługa klienta, komunikacja, motywacja)
    • doświadczenia w B2C oraz D2D
    • umiejętność pracy zarówno z grupą szkoleniową, jak i pracy indywidualnej trenerskiej
    • doświadczenie w pracy trenera w sieciach handlowych będzie dodatkowym atutem
    • doświadczenie w szkoleniach dla branży FMCG - mile widziane
    • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
    • samodzielność i kreatywność w szukaniu nowych rozwiązań
    • posiadania czynnego prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    top

    Oferujemy Tobie:

    • perspektywę rozwoju zawodowego podczas współpracy z firmą o stabilnej pozycji na rynku w branży FMCG
    • umowę współpracy na czas nieokreślony
    • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, karta DKV, laptop lub tablet, telefon)
    • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)
    top