Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Partner ds. Szkoleń

  • warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 2019-03-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje zadania:

    • realizacja polityki szkoleniowej w zakresie przygotowywania i prowadzenia szkoleń onboardingowych kadry współpracowników sieci Żabka
    • coaching i monitoring szkoleń terenowych
    • realizacja szkoleń oparta na zarządzaniu zmianą
    • przygotowywanie skryptów i programów szkoleniowych na bieżące potrzeby
    • raportowanie z działań jakościowych
    • zarządzanie szkoleniami w Regionie

    Oczekujemy od Ciebie:

    • doświadczenia w koordynacji pracy własnej oraz szkoleń terenowych
    • doświadczenia w organizacji oraz administrowaniu procesu szkoleń
    • min. 1. roku udokumentowanego doświadczenia trenerskiego w obszarze kompetencji w sprzedaży (umiejętności sprzedażowe, obsługa klienta, komunikacja, motywacja)
    • umiejętność pracy zarówno z grupą szkoleniową, jaki i pracy indywidualnej trenerskiej
    • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
    • samodzielności i kreatywności w szukaniu nowych rozwiązań
    • nastawienia na cel
    • dobrej organizacji pracy
    • dobrej znajomości programu Excel oraz Power Point
    • umiejętności realizacji projektów, wielozadaniowości
    • entuzjazmu, zaangażowania, inicjatywy oraz elastyczności
    • doświadczenia w pracy trenera w sieciach handlowych - mile widziane
    • doświadczenia w szkoleniach dla branży FMCG - mile widziane
    • prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    top
    • narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
    • atrakcyjne warunki pracy
    • ciekawą i kreatywną pracę w rozwijającym się zespole
    top