Oferta pracy

Partner ds. Technologii Sklepów

Żabka Polska

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i adaptacja powierzchni (w tym wyposażenia) sklepów zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy

  • inwentaryzacja obiektów

  • projektowanie elementów wizualizacji wewnętrznej i zewnętrznej sklepów

  • optymalizacja kosztów adaptacji sklepu

  • archiwizacja projektów i dokumentów technicznych

  • wprowadzanie nowych standardów i innowacyjnych rozwiązań do projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość programów do projektowania ( AutoCad, Revit, CorellDraw)

  • min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu i adaptacji lokali

  • gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

  • komunikatywność

  • gotowość do częstych podróży służbowych - prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • uprawnienia budowlane

To oferujemy

  • umowę współpracy na czas nieokreślony

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych

  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon służbowy)

  • perspektywę rozwoju zawodowego

  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • telefon służbowy

  • tablet/laptop

  • samochód służbowy z kartą paliwową