Ta oferta pracy jest nieaktualna od 149 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik do Wsparcia Administracyjnego

  • Będzieszyn (pow. gdański), Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 23.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Będzieszyn
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.
    Twoje zadania:
    • kompleksowa obsługa administracyjno-analityczna w Regionie Sprzedaży
    • aktywne wsparcie Regionu Sprzedaży w wyznaczanych na bieżąco zadaniach
    • koordynacja działań oraz statusowanie procesów wykonywanych w Regionie Sprzedaży
    • przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji z realizowanych działań w ramach Regionu Sprzedaży
    • współpraca z innymi Działami w zakresie pozyskiwania niezbędnych danych do przygotowania raportów i analiz
    • dbanie o sprawny przepływ dokumentów oraz informacji wewnątrz Regionu
    • komunikacja z Franczyzobiorcami w zakresie korespondencji

    Oczekujemy od Ciebie:

    • wykształcenia wyższego
    • bardzo dobrej znajomości pakietu  MS Office w szczególności Excel i Word (weryfikowane podczas rozmowy rekrutacyjnej)
    • stylu pracy zorientowanego na jakość
    • zdolności rekomendowania nowych rozwiązań
    • doskonałych zdolności organizacyjnych
    • samodzielności i komunikatywności
    • Zaangażowania i kreatywności, chęci rozwoju
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość branży FMCG mile widziana

    Oferujemy:

    top
    • umowę współpracy na czas nieokreślony
    • pakiet szkoleń wdrożeniowych
    • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy +karta DKV, laptop oraz telefon służbowy)
    • perspektywę rozwoju zawodowego podczas współpracy z firmą o ugruntowanej pozycji w branży FMCG
    • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)
    top