Logo Pracuj.pl

Partner franczyzowy

PakersiO firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Marzysz o własnym, sprawdzonym biznesie pod skrzydłami znanej marki? Sieć Punktów Kurierskich Pakersi to bezpieczne rozwiązanie dla osób, które chcą osiągnąć niezależność finansową.

Opis stanowiska:

Partner Franczyzowy marki Pakersi to osoba odpowiedzialna za prowadzenie Punktu Usług Kurierskich w ramach ogólnopolskiej sieci, w tym: obsługę Klientów, organizację pracy i nadzór nad dokumentacją.

Zakres obowiązków:

wsparcie Klientów Punktu

budowanie długofalowych relacji z Odbiorcami usług

doradztwo i sprzedaż oferty dodatkowej

organizowanie procesu nadawania i odbioru przesyłek: obsługa systemu i zarządzanie dokumentacją

Nasze wymagania

  • samodzielność
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialność
  • dobra organizacja pracy
  • mile widziane: umiejętności sprzedażowe
  • własna działalność gospodarcza

To oferujemy

  • zarobki nawet do 20 000 miesięcznie w zależności od zaangażowania
  • pakiety darmowych szkoleń
  • wsparcie i doradztwo oraz możliwość korzystania ze sprawdzonego know how
  • efektywny model biznesowy
  • szybki zwrot z inwestycji
  • wejście na rynek, na którym popyt przewyższa podaż
  • opieka doświadczonego zespołu specjalistów
  • atrakcyjna oferta
  • indywidualne rozwiązania

O nas

Pakersi to wiarygodny partner biznesowy, któremu w ciągu 10 lat obecności na rynku zaufały setki podmiotów. Firma aktywnie działa w branży usług kurierskich i szybko się rozwija dzięki rosnącemu zapotrzebowaniu na tego rodzaju ofertę. Jednocześnie to jedyna sieć w branży nagrodzona Laurem Konsumenta i Gazelami Biznesu. Osobom marzącym o własnym, sprawdzonym biznesie, marka oferuje bezpieczne rozwiązania pozwalające osiągnąć niezależność finansową.

Tym, co wyróżnia markę na tle konkurencji, jest strategiczne podejście do procesu pozyskiwania Klientów. Punkty kurierskie Pakersi to miejsca, w których mogą oni bezpiecznie i w sposób wygodny nadać oraz odebrać przesyłki - zarówno krajowe, jak i zagraniczne, zamówić kuriera do domu czy skorzystać z dodatkowych usług, takich jak np.: pakowanie paczek.

Partner franczyzowy, Lublin