Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Partner Handlowy - Doradca Energetyczny

Instytut Doradztwa EnergetycznegoO firmie

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów,

  • budowa własnego portfela klientów,

  • budowanie i utrzymanie relacji z klientem,

  • raportowanie Dyrektorowi Handlowemu,

  • doradztwo w zakresie usług okołoenergetycznych,

  • przygotowanie i prezentacja oferty handlowej,

  • przygotowanie umowy dla klienta,

  • monitorowanie konkurencji,

  • obserwacja rynku branżowego.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w B2B lub D2D poparte sukcesami,

  • kreatywność, ambicja i samodzielność w działaniu,

  • otwarte spojrzenie na biznes,

  • pomysłowość,

  • gotowość do nienormowanego czasu pracy,

  • orientacja na cel,

  • nastawienie na naukę i podnoszenie kwalifikacji,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej/gazu ziemnego/usług energetycznych w sektorze B2B.

To oferujemy

  • dedykowany system premiowo-prowizyjny,

  • forma zatrudnienia o własną działalność;

  • dostęp do bardzo szerokiej oferty produktowej;

  • wsparcie Dyrektora Handlowego,

  • udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych i produktowych

  • materiały sprzedażowe;

  • pełny zakres szkoleń z produktów oferowanych przez firmę,

  • stabilne zasady współpracy,

  • wsparcie sprzedaży - leady sprzedażowe DLA NAJLEPSZYCH.

Instytut Doradztwa Energetycznego

Instytut Doradztwa Energetycznego – niezależna firma doradczo-konsultingowa z obszaru szeroko rozumianej energetyki. Jesteśmy obecni na rynku od 2017 roku, ale naszą firmę tworzy osoby z kilkuletnim doświadczeniem w branży energetycznej, sprzedaży czy zarządzaniu. Sprzedajemy energię elektryczną i gaz klientom biznesowym i indywidualnym na obszarze całego kraju. Jesteśmy postrzegani jako uczciwy i rzetelny partner, a nasz zespół tworzą eksperci ze swoich dziedzin.

Przewiń do profilu firmy

Cel współpracy

  • aktywne pozyskanie, utrzymanie i obsługa własnego portfela zdobytych klientów,

  • umiejętność dopasowania oferty do potrzeb klienta,

  • prowadzenie negocjacji i zawieranie umów z klientami,

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,