Oferta pracy

Partner handlowy ds. fotowoltaiki i pomp ciepła

N Energia Sprzedaż Sp. z o.o. sp.k.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i aktywna obsługa Klientów indywidualnych i biznesowych

  • Kontrola i analiza wyników sprzedaży

  • Motywowanie podległych współpracowników

  • Realizacja celi w powierzonym regionie

  • Bieżące monitorowanie i raportowanie działań zespołu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii (preferowana fotowoltaika i pompy ciepła)

  • Umiejętność organizacji pracy

  • Umiejętności kierowania zarządzaniem zespołem

  • Samodzielność, komunikatywność

  • Własna działalność gospodarcza bądź gotowość do jej założenia

To oferujemy

  • Partnerską współpracę opartą na doświadczeniu i bezpieczeństwu

  • Kompleksową ofertę

  • Niskie ceny bazowe oraz wysoką marżę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie bez górnych ograniczeń

  • Sprawdzone produkty wysokiej jakości

  • Możliwość organizacji leadów sprzedażowych

Realizujemy prywatne elektrownie fotowoltaiczne, które zapewniają bezpieczeństwo techniczne, finansowe i energetyczne. Pomagamy firmom, gospodarstwom domowym i rolnym osiągnąć niezależność energetyczną i obniżyć koszty funkcjonowania.

Przewiń do profilu firmy