Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Partner Handlowy ds. OZE i obrotu energią

ERATO ENERGY S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów,

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem,

  • współpraca z innymi działami w firmie,

  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych,

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • umiejętność nawiązywania kontaktu i budowanie relacji z klientem,

  • doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B, B2C poparte wynikami,

  • znajomość technik sprzedaży, podstawowa wiedza ogólnobudowlana,

  • determinacja, zaangażowanie, dążenie do wyznaczonych celów,

  • doświadczenie w branży fotowoltaicznej / pomp ciepła / obrotu energią będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w branży OZE,

  • formę zatrudnienia - B2B, partner handlowy,

  • nielimitowany, prowizyjny system wynagrodzeń,

  • kompleksowy system szkoleń i wdrożenia w tematykę OZE,

  • wynagrodzenie „na czas”.

Erato Energy S.A. jest polską firmą specjalizującą się w montażach instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła dla gospodarstw domowych, firm i wytwórców. Zaangażowanie, motywacja i samozaparcie sprawiły, iż jesteśmy jedną z największych firm na rynku Odnawialnych Źródeł Energii. Budując stabilną pozycję na rynku zapewniamy bezkonkurencyjne warunki pracy dla przyszłych kandydatów. Obecnie poszukujemy profesjonalisty na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. OZE i obrotu energią

Przewiń do profilu firmy