Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Partner Handlowy ds. OZE

PIONIER ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

umowa zlecenie
3 00020 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów i doradzanie w zakresie instalacji OZE

  • Obsługa Klientów przekazanych przez Dział Handlowy oraz Twoich własnych kontaktów

  • Sprzedaż usług fotowoltaicznych i pomp ciepła oraz opieka posprzedażowa

  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami oraz kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Przedsiębiorcze i aktywne działanie

  • Dla chętnych - budowanie i prowadzenie swojego zespołu sprzedażowego

Nasze wymagania

  • Szukamy :

  • Ludzi sprzedaży, z branży fotowoltaicznej, wyjadaczy, debeściaków, super handlowców.

  • Zapraszamy również handlowców spoza branży bo wiemy że warto - Wszystkich, dla których realizacja celów sprzedaży to wyzwanie a nie przykry obowiązek.

Mile widziane

  • Dobra energia w codziennym działaniu

To oferujemy

  • Indywidulane warunki współpracy dopasowane do Twoich możliwości i oczekiwań.

  • Wynagrodzenie podstawowe i/lub atrakcyjny , oraz przejrzysty system prowizyjny.

  • Program online do tworzenia ofert i pełną decyzyjność w tym zakresie.

  • Wsparcie w procesie wdrożenia.

  • Umowę B2B i/lub umowę zlecenie – docelowo umowę o pracę.

  • Wpływ na ustalanie planów sprzedaży.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • Szkolenia techniczne i handlowe

Tworzymy firmę opartą na wiedzy, doświadczeniu i odpowiedzialności. Wierzymy, że uczciwość w biznesie i jakość pracy wzmacniają satysfakcję i odgrywają istotną rolę w budowaniu wartości. Naszą misją jest dostarczanie Klientom takich rozwiązań fotowoltaicznych, które będą odpowiednie do ich potrzeb i za cenę, na którą ich stać. Działamy na terenie całej Polski.

Jesteśmy zgranym zespołem, który:

- Doradza, projektuje, sprzedaje i montuje instalacje fotowoltaiczne, carporty, pompy ciepła,

- Ma już ponad 1MW sprzedanych instalacji,

- Współpracuje z bankami, firmami leasingowymi, towarzystwem ubezpieczeniowym,

- Posiada własne biuro, projektanta instalacji, systemy wspierające projektowanie i sprzedaż, świetnych wykonawców i sprawdzonych dostawców komponentów!

Przewiń do profilu firmy

Jeśli chcesz współtworzyć organizację w której:

  • Praca sprawia nam przyjemność i ma sens.

  • Zasada Win-Win to codzienność naszej działalności.

  • Rozwijamy się ponieważ czerpiemy z sumy doświadczeń ludzi, którzy tworzą naszą firmę.

  • Dzielimy się wiedzą, odpowiedzialnością i wynikiem.

  • Otwarcie rozmawiamy o sukcesach i błędach, bo każdy z nas je popełnia.

  • Dbamy o bezpieczeństwo inwestora, partnera i organizacji.

  • Współpracujemy w oparciu o jasne zasady.

  • Jakość jest ważniejsza niż ilość.

  • Decydują kompetencje i doświadczenie.

  • Działamy tylko z dobrą energią.

Jak pracujemy?

  • Pracujemy z pełnym zaangażowaniem z zachowaniem standardów, które dają naszym klientom i nam poczucie bezpieczeństwa, a przy tym jesteśmy tak po prostu, po ludzku uczciwi w biznesie. Codziennie zastanawiamy się nad tym co zrobić więcej, lepiej, udoskonalić, poprawić, taniej kupić, lepiej doradzić i jak się sensownie i bezpiecznie rozwijać.

  • Nasz rozwój będzie możliwy tylko dzięki kolejnym - fajnym ludziom którzy nam zaufają, uwierzą w nasz model działania i do nas dołączą.

Jeśli masz otwartą głowę, dobrą energię, pomysły które chcesz realizować – dołącz do nas

Czekamy na Ciebie 😊