Oferta pracy

Partner Handlowy ds. OZE

4 ECO sp. z o.o.O firmie

15 000‐60 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Praca zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Importer i dystrybutor Paneli Fotowoltaicznych światowych marek,
Wykonawca mikroinstalacji oraz farm fotowoltaicznych,
Grupa doświadczonych, kompetentnych specjalistów wychodzących naprzeciw wyzwaniom,

 Ponad 3000 klientów,

 65 tys m2 paneli fotowoltaicznych zamontowanych w ciągu ostatnich 12 miesięcy,

 35 oddziałów,

✓ 30 ekip monterskich.

Dołącz do Nas i pomóż Nam współtworzyć branżę przyszłości jako:

Zadania Partnera 4ECO:

  • Proaktywna postawa,
  • Aktywne pozyskiwanie klientów,
  • Realizowanie działań sprzedażowych zgodnie z przyjętymi standardami spółki,
  • Wola i działania ukierunkowane na tworzenie własnej grupy sprzedażowej,

Dołącz do nas jeśli:

  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży / zarządzaniu sprzedażą produktów lub usług do Klienta indywidualnego lub biznesowego,
  • Czujesz, że praca nastawiona na cel to coś dla Ciebie,
  • Posiadasz umiejętność aktywnej pracy w terenie i nastawienie na cel,
  • Samoorganizacja i planowanie pracy nie jest Ci obce,
  • Chcesz rozwijać się w branży Odnawialnych Źródeł Energii.

Zapewniamy:

  • dostęp do sprzedaży produktów wiodących marek w konkurencyjnych cenach,
  • prowizje bez górnego limitu,
  • brak zakazu konkurencji,
  • szybkie rozliczenia za sprzedane umowy(do 30 dni);
  • wsparcie szkoleniowe, techniczne i marketingowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy