Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Partner Handlowy ds. OZE

4 ECO sp. z o.o.

7 00050 000 netto (+ VAT) / mies.
  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu
  • menedżer
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Proaktywna postawa,

  • Aktywne pozyskiwanie klientów,

  • Realizowanie działań sprzedażowych zgodnie z przyjętymi standardami spółki,

  • Wola i działania ukierunkowane na tworzenie własnej grupy sprzedażowej.

Nasze wymagania

  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży / zarządzaniu sprzedażą produktów lub usług do Klienta indywidualnego lub biznesowego,

  • Czujesz, że praca nastawiona na cel to coś dla Ciebie,

  • Posiadasz umiejętność aktywnej pracy w terenie i nastawienie na cel,

  • Samoorganizacja i planowanie pracy nie jest Ci obce,

  • Chcesz rozwijać się w branży Odnawialnych Źródeł Energii.

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży OZE.

Mile widziane

  • Znajomość programu Optima

To oferujemy

  • dostęp do sprzedaży produktów wiodących marek w konkurencyjnych cenach,

  • prowizje bez górnego limitu,

  • brak zakazu konkurencji,

  • szybkie rozliczenia za sprzedane umowy(do 30 dni),

  • wsparcie szkoleniowe, techniczne i marketingowe.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne