Partner Handlowy ds. sprzedaży Energii i OZE (kanał agencyjny)

Naster S.A.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie profesjonalnej Sieci Sprzedaży B2B w systemie agencyjnym;

  • doradztwo i sprzedaż energii elektrycznej oraz gazu dla klientów z sektora B2B;

  • sprzedaż i doradztwo w zakresie Pomp ciepła, Magazynów energii, Ładowarek samochodowych;

  • sprzedaż i doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych dla klienta biznesowego;

  • rozwijanie portfela klientów w ramach kanału agencyjnego.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży energii, gazu;

  • mile widziane doświadczenie w zakresie produktów OZE dla klientów biznesowych;

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej produktów lub usług;

  • komunikatywność i kreatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów;

  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem;

  • chęć rozwijania swoich umiejętności sprzedażowych oraz menadżerskich;

  • wyjątkowe osiągnięcia w sprzedaży będą Twoim dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • wsparcie w postaci wartościowych leadów;

  • profesjonalne szkolenia produktowe, techniczne i sprzedażowe;

  • konkurencyjne cenowo produkty renomowanych marek;

  • pełne wsparcie back office – stała pomoc merytoryczna, projektowa działu technicznego;

  • pracę w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce;

  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód, karta paliwowa, telefon, komputer;

  • wysoka prowizja na umowie agencyjnej;

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w ramach planu kariery menadżerskiej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży, jesteś przebojowy oraz z łatwością umawiasz spotkania z klientem - zgłoś się właśnie do nas! Szukamy tylko ambitnych, zdeterminowanych i niesamowicie zmotywowanych osób do współpracy. Musisz być profesjonalnym prezenterem oraz umieć porozumieć się z każdym klientem, a jeżeli dodatkowo jesteś mistrzem finalizowania transakcji to osiągniesz z nami sukces!

Tylko z najlepszymi możesz zarobić naprawdę duże pieniądze, a średnie prowizje osiągane ze sprzedaży w kanale agencyjnym są na poziomie 100 000zł!

Aplikuj tylko wtedy, gdy w sprzedaży przekraczasz normę i potrafisz to udowodnić. To wszystko w najszybciej rozwijającej się branży fotowoltaicznej. Zatrudniamy nadzwyczajnych pracowników, a nie ich dyplomy czy CV. Jeżeli masz to „coś” - na pewno to zauważymy!

Naster S.A.

Firma Naster działa z sukcesami od roku 2010 roku i jest liderem sprzedaży energii i gazu w Polsce. Wieloletnie doświadczenie daje nam lepsze spojrzenie na potrzeby klienta i wymagania dynamicznie rozwijającego się rynku odnawialnych źródeł energii.

Przewiń do profilu firmy