Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Partner Handlowy ds. sprzedaży instalacji fotowoltaicznych oraz sprzedaży i odkupu energii

  • opolskie
  • Specjalista
  • 06.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:
    Partnera Handlowego ds. sprzedaży instalacji fotowoltaicznych oraz sprzedaży i odkupu energii
    InteGreen jest firmą posiadającą szerokie kompetencje z obszaru energetyki. Firma oferuje swoim klientom audyt kosztów dystrybucji i zakupu energii elektrycznej oraz gazu ze wskazaniem sprzedawcy. InteGreen przeprowadza również analizę opłacalności budowy instalacji fotowoltaicznej, rozpoznaje możliwości finansowania inwestycji, przygotowuje model ekonomiczny, a także zajmuje się zaprojektowaniem i budową instalacji „pod klucz”. Jesteśmy partnerem jednej z największych firm energetycznych na świecie.

    InteGreen kompleksowo wspiera klientów w wyborze najlepszych rozwiązań energetycznych dostosowanych do ich potrzeb i profilu działalności. Dzięki temu klienci mogą realnie obniżyć koszty funkcjonowania firmy i napędzać swój biznes tanią, ekologiczną i bezpieczną energią.
    Jeśli jesteś osobą komunikatywną, łatwo nawiązujesz kontakt z innymi ludźmi i posiadasz lub chcesz zdobyć wiedzę z zakresu energetyki – ta oferta jest dla Ciebie!

    Oferujemy:

    • Najwyższe prowizje na rynku
    • Wsparcie merytoryczne i pomoc na każdym etapie współpracy
    • Szkolenia z zakresu OZE i rynku energii elektrycznej i gazu
    • Szkolenie produktowe i techniki sprzedaży
    • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
    • Wsparcie systemu CRM
    • Transparentne i jasne warunki rozliczania prowizji
    • Elastyczna forma zatrudnienia, B2B lub umowa zlecenie
    • Najwyższej jakości produkty
    • Praca w przyjaznej atmosferze w kameralnym zespole

    Zakres obowiązków:

    • Doradztwo z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii
    • Doradztwo i sprzedaż energii elektrycznej i gazu do klienta biznesowego
    • Aktywne pozyskiwanie Klientów
    • Przygotowywanie ofert i umów
    • Negocjowanie warunków kontraktów

    Oczekiwania:

    • Komunikatywności i otwartości
    • Zdolności negocjacyjnych i organizacyjnych
    • Chęci do nauki
    • Umiejętności pracy samodzielnej i zespołowej

    Dodatkowym atutem, ale nie warunkiem koniecznym będą:

    • Doświadczenie handlowe w sektorze B2B
    • Znajomość technik sprzedaży oraz prowadzenia rozmów handlowych
    • Znajomość rynku energetycznego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych będzie InteGreen Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Rzymskiej 9.

    Prosimy o załączenie poniższej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Integreen Sp. z o. o.  z siedzibą w Warszawie przy ul. Rzymskiej 9 moich danych osobowych zawartych w załączonej aplikacji oraz dalszej korespondencji zainicjowanej jej przesłaniem. Zgody udzielam w celu umożliwienia pracodawcy Integreen Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Rzymskiej 9, nr KRS 0000566286 na przeprowadzenia procesu rekrutacji z uwzględnieniem mojej kandydatury na wskazane w ofercie pracy stanowisko”.