Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Palettenwerk Kozik sp.j, z siedzibą w Jordanowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Palettenwerk Kozik sp.j, z siedzibą w Jordanowie przy ul. Przemysłowa 219. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolna
PALETTENWERK KOZIK sp.j.

Partner Handlowy

PALETTENWERK KOZIK sp.j.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 19 gru 2020
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów/Inwestorów chętnych do budowy własnego, wymarzonego domu w technologii prefabrykowanej drewnianej i budowanie z nimi pozytywnych relacji;

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów/Inwestorów chętnych do zakupu prefabrykatu drewnianego i budowanie z nimi trwałych relacji;

  • Opracowywanie i prezentacja ofert sprzedaży;

  • Wsparcie klientów na każdym etapie procesu zakupu i realizacji;

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w pracę;

  • Doświadczenie w sprzedaży nieruchomości;

  • Samodzielne podejmowanie decyzji;

  • Wyjątkowa komunikatywność;

  • Aktywne podejście do rozwiązywania problemów;

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B, pełne wdrożenie do pracy;

  • atrakcyjny i jasny system wynagrodzeń;

  • szkolenia rozwojowe, przekazujące wiedzę merytoryczną,

  • współpracę ze stabilną Spółką o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności,