Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Partner Handlowy

  • Suwałki, podlaskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-10-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    C2 Galerie Alkoholi Świata Sp. zo.o. to solidna i stabilna sieć sklepów z wieloletnim doświadczeniem handlowym w branży FMCG. W związku z realizacją planu rozwoju i ekspansji poszukujemy:

    Partnera handlowego
    Miejsce pracy: Suwałki (okolice)

    Oferujemy:

    • Dużą autonomię i decyzyjność
    • Sprawdzony i dochodowy biznes
    • Bezpieczną umowę o współpracy - polegającą na zarządzaniu sklepem w oparciu o nowoczesny, przyjazny system partnerski z minimalnym finansowym wkładem własnym;
    • Stały dochód
    • Cykliczne szkolenia oraz wsparcie biznesowe

    Poszukujemy osoby:

    • Otwartej z incjatywą.
    • Samodzielnej w działaniu,
    • Nastawionej na realizację ambitnych celów w pracy,
    • Gotowej do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

    Zadania:

    • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi w sklepie,
    • Koordynowanie działań administracyjnych sklepu,
    • Prowadzenie punktu zgodnie ze standardami firmy,
    • Dbanie o dobry wizerunek firmy i właściwą ekspozycję towaru,
    • Dbanie o prawidłową gospodarkę magazynowo towarową w sklepie,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.