Oferta pracy

Partner Kancelarii Odzyskującej Koszty Kredytów

B&B Co.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Bełchatów, Skierniewice, Kutno, Piotrków Trybunalski, Łódź, Sieradz, Łęczyca

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Kierownik

Kim jesteśmy

            Nasze przedsiębiorstwo dostrzegło szansę biznesową w zmianie prawa, na korzyść klienta, dzięki czemu możemy pomóc w odzyskiwaniu części kosztów naliczonych przy zawarciu umów kredytowych.

Naszą misją jest edukacja klientów, tak aby zdecydowanie zwiększyć świadomość finansową przeciętnego Kowalskiego. W nierównej walce konsumentów z bankami, stajemy po stronie naszych klientów i pomagamy w odzyskaniu ich pieniędzy.

Każdą sprawę staramy się załatwić polubownie, tak aby czas oczekiwania naszych klientów na pieniądze był jak najkrótszy. Swoją pozycję rynkową budujemy na zaufaniu naszych klientów. Nie pobieramy żadnych opłat z góry od naszych klientów, przez co szturmem zdobyliśmy rynek. Jako przedsiębiorstwo dążymy do ekspansji, tak by móc rozszerzyć działalność na cały kraj, stąd pomysł na franczyzę. Jeśli chcesz dobrze zarabiać, a jednocześnie być sam sobie sterem, żeglarzem i okrętem to współpraca z nami jest idealnym pomysłem dla Ciebie.

 Jakie koszty poniosę na początku:

            Szacujemy, że minimalny koszt początkowy to około 15 tys. PLN, rekomendujemy jednak, żeby posiadać nieco większe zabezpieczenie finansowe w kwocie 20 tys. PLN. Na koszty początkowe składają się:

  1. Opłata licencyjna 10 tys. PLN.
  2. Zakup komputera i telefonu.
  3. Opłaty ZUS, księgowość, Internet.
  4. Inne.

Kiedy zacznę zarabiać:

        Prowadzenie własnej działalności w większości zależy od Ciebie. Oczywiście przeprowadzimy Cię przez wszystkie niuanse z tym związane, ale finalnie to od Ciebie i twojej pracowitości zależy kiedy zaczniesz zarabiać. Prognozujemy, że przy właściwym nastawieniu oraz dobrze wykonywanej pracy już po drugim miesiącu powinny Ci się zwrócić koszty początkowe, a w trzecim miesiącu powinieneś być w stanie wypracować zysk.

Czy muszę otworzyć biuro stacjonarne:

        Nie wymagamy od naszych franczyzobiorców aby otworzyli biuro stacjonarne. Jednak jeśli jako nasz partner uważasz, że pomoże Ci to rozwinąć skrzydła pomożemy Ci w znalezieniu dogodnej lokalizacji oraz otworzeniu własnego biura.

Kto jest idealnym kandydatem:

  1. Osoby posiadające własną działalność gospodarczą lub gotowe do jej założenia.
  2. Osoby przedsiębiorcze, które chcą zarabiać bez maksymalnego limitu.
  3. Kandydaci powinni posiadać co najmniej 2 letnie doświadczenie w sprzedaży.
  4. Ważnym elementem są zdolności negocjacyjne kandydata.
  5. Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.
  6. Prawo jazdy Kat. B.
  7. Mile widziane doświadczenie w pracy w banku w działach sprzedaży lub obsługi klienta.
  8. Mile widziane wykształcenie wyższe kandydata z zakresu prawa, bankowości lub ekonomii.

Obowiązki po stronie franczyzobiorcy:

  1. Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów.
  2. Zarządzanie marketingiem lokalnym.
  3. Budowa własnej sieci sprzedaży.
  4. Prowadzenie negocjacji cenowych z klientem.
  5. Edukowanie klientów z zakresu prawa i procedur bankowych.

Co oferujemy:

  1. Know-how.
  2. Gotowe wzory dokumentów.
  3. Szkolenia wstępne jak i rozwojowe.
  4. Dział wsparcia i obsługi klienta.
  5. Obsługę prawną.
  6. Marketing lokalny, pomocny w stawianiu pierwszych kroków.
  7. Wsparcie w prowadzeniu działalności gospodarczej.
  8. Logo firmowe.
  9. Elastyczny czas pracy.
  10. Wynagrodzenie zależne od własnych osiągnięć, bez maksymalnego limitu.
  11. Wyłączność prowadzenia działalności agencyjnej na wybranym obszarze.
  12. W naszych umowach agencyjnych zawieramy również zasadę pierwszeństwa.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy