Logo Pracuj.pl

Partner kredytowy (analityk kredytowy)

Santander Bank PolskaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie portfeli klientów korporacyjnych o rocznych obrotach 60 – 500 mln PLN przy zapewnieniu rentowności zarządzanego portfela i optymalizacji podejmowanego ryzyka
  • stanowienie wsparcia dla Partnerów Biznesowych w akwizycji nowych klientów kredytowych zgodnie ze strategią Banku
  • przygotowywanie aplikacji kredytowych wraz z dokumentami uzupełniającymi
  • prowadzenie procesu monitoringu, w tym proponowanie dalszych działań i strategii wobec klientów, których sytuacja uległa pogorszeniu w celu minimalizowania ryzyka i uniknięcia rezerw kredytowych
  • podejmowanie decyzji w ramach posiadanych kompetencji kredytowych i rekomendowanie działania w zakresie zaangażowania kredytowego na wyższym szczeblu kompetencyjnym
  • strukturyzowanie transakcji oraz wpływanie na formę finansowania
  • zapewnianie zgodności procesu kredytowego z procedurami

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w przygotowywaniu, strukturyzowaniu i rekomendowaniu transakcji kredytowych
  • możesz pochwalić się wiedzą na temat oferty kredytowej Banku oraz znajomością procesu kredytowego
  • potrafisz umiejętnie zarządzać w kierunku optymalnego rozwoju portfela kredytowego oraz monitorować osiągane wyniki
  • rozumiesz potrzeby świadczenia wyróżniającej jakości obsługi klienta i potrafisz rozwijać długoterminowe rentowne relacje z klientami
  • masz praktyczną znajomość zasad analizy finansowej podmiotów gospodarczych
  • jesteś zorientowany na realizację celów przy zachowaniu profesjonalizmu, etyki i dbałości o relacje z klientami i jakość portfela kredytowego
  • orientujesz się w bieżących kwestiach ekonomicznych oraz trendach właściwych dla poszczególnych branż

Mile widziane

  • komunikujesz się w języku angielskim

To oferujemy

  • możliwa praca zdalna z dowolnej lokalizacji
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”
  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju
  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników

CZEGO SZUKAMY

DOŚWIADCZENIE

3 do 5 lat doświadczenia zawodowego

WYKSZTAŁCENIE

Wyższe

KOMPETENCJE

Analiza finansowa

Partner kredytowy (analityk kredytowy), Warszawa