Oferta pracy

Partner mFinanse

mFinanse S.A.O firmie

  • Siemiatycze

    Siemiatycze, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa klienta

  • pozyskiwanie partnerów biznesowych na rynku lokalnym (agencje nieruchomości, deweloperzy)

  • porównywanie i wskazywanie klientom najlepszych rozwiązań finansowych

  • promowanie produktów oraz usług z oferty firmy

  • reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży pośrednictwa finansowego lub bankowości

  • umiejętność budowania relacji biznesowych i pozyskiwania klientów

  • umiejętności sprzedaży produktów kredytowych, w tym kredytów hipotecznych

  • kreatywność w sprzedaży

  • konsekwencja i samodzielność w działaniu

  • wysoka etyka zawodowa

To oferujemy

  • komfortowe biura w prestiżowych lokalizacjach

  • atrakcyjny system prowizyjny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi