Ta oferta pracy jest nieaktualna od 410 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Partner prowadzący punkty sprzedaży dużej sieci handlowej

  • Wilamowice, śląskie
  • Kierownik
  • 2017-02-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Partner prowadzący punkty sprzedaży
    dużej sieci handlowej
    Tekstylia - odzież
    Miejsce pracy: Wilamowice
    Region: śląskie

    W związku z rozwojem sieci, poszukujemy osób do prowadzenia placówki handlowej.
    Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży odzieżowej.

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie sprzedażą  produktów oferowanych przez sklep
    • Efektywne zarządzanie podległym zespołem
    • Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
    • Dbałość o odpowiedni stan zatowarowania sklepu

    Wymagania:

    • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Znajomość obsługi komputera
    • Przedsiębiorcze i kreatywne podejście do celów i zadań
    • Dobry kontakt z klientem
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w handlu

    Oferujemy:

    • Dobrze rozpoznawalna markę , sprawdzone rozwiązania  poparte wieloletnim doświadczeniem
    • W pełni wyposażony i przygotowany do prowadzenia działalności lokal, niezbędne narzędzia pracy
    • Współpracę opartą na systemie partnerskim, jasne i uczciwe zasady współpracy oparte na podstawie zawartej umowy

    Nie wymagamy wkładu własnego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej