Oferta pracy

Partner prowadzący salon prasowy

TABAK POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Bełchatów

    Bełchatów, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie salonu prasowego pod znaną marką "Trafika", zgodnie z know-how Tabak Polska Sp. z o.o.

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

  • nastawienie na osiąganie wyników sprzedażowych

  • znajomość obsługi komputera

  • odpowiedzialność, zaangażowanie, komunikatywność

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu

To oferujemy

  • w pełni wyposażony i zatowarowany salonik w atrakcyjnej lokalizacji

  • szkolenie przygotowujące do prowadzenia salonu

  • atrakcyjny system wynagradzania uzależniony od wyników pracy

  • wsparcie i doradztwo Kierownika Regionu

  • wsparcie marketingowe, atrakcyjne konkursy sprzedażowe

  • sprawdzone rozwiązania poparte wieloletnim doświadczeniem

  • możliwość rozwoju zawodowego

TABAK POLSKA Sp. z o.o.

Tabak Polska Sp. z o.o.

dynamicznie rozwijająca się firma, posiadająca sieć ponad 150 salonów prasowych Trafika zlokalizowanych na terenie całego kraju, poszukuje odpowiedzialnej i przedsiębiorczej osoby do prowadzenia salonu prasowego.

Przewiń do profilu firmy