Logo Pracuj.pl

Partner prowadzący salon prasowy

TABAK POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Bełchatów
    Bełchatów, łódzkie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie salonu prasowego pod znaną marką "Trafika", zgodnie z know-how Tabak Polska Sp. z o.o.
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą uczciwą, odpowiedzialną, otwartą i lubiącą kontakt z ludźmi
  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • Przedsiębiorczość i nastawienie na sukces
  • Pozytywne nastawienie do klienta
  • Zaangażowanie, optymizm i motywacja do pracy
  • Potrafisz obsługiwać komputer

To oferujemy

  • w pełni wyposażony i zatowarowany salonik prasowy
  • wypracowany koncept sprzedaży oparty na wieloletnim doświadczeniu
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników sprzedaży
  • doskonale dobrany asortyment
  • stabilną współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej
  • koszty utrzymania saloniku po stronie Tabak Polska
  • profesjonalne szkolenie w pełni przygotowujące do prowadzenia salonu prasowego
  • wsparcie i doradztwo w zakresie prowadzenia biznesu
  • wsparcie marketingowe oraz atrakcyjne nagrody za wyniki sprzedażowe

TABAK POLSKA Sp. z o.o.

Tabak Polska Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma, posiadająca sieć ponad 170 salonów prasowych Trafika zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Partner prowadzący salon prasowy, Bełchatów