Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Partner prowadzący salon prasowy

  • Pszczyna, Bielsko-Biała, Tychy, Lubliniec, Tarnowskie Góry, Czechowice-Dziedzice, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, śląskie
  • Specjalista
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Tabak Polska Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma, posiadająca sieć ponad 170 salonów prasowych Trafika zlokalizowanych na terenie całego kraju, poszukuje odpowiedzialnej i przedsiębiorczej osoby do prowadzenia salonu prasowego.

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Dąbrowa Górnicza, Lubliniec, Pszczyna, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Tychy

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie salonu prasowego pod znaną marką "Trafika", zgodnie z know-how Tabak Polska
      Sp. z o.o.
    • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

    Poszukiwane kompetencje:

    • osób uczciwych, odpowiedzialnych, otwartych i lubiących kontakt z ludźmi
    • gotowych do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
    • przedsiębiorczych i nastawionych na sukces
    • pozytywnie nastawionych do klienta
    • zaangażowanych, optymistycznych i zmotywowanych do pracy
    • potrafiących obsługiwać komputer

    Oferujemy:

    • w pełni wyposażony i zatowarowany salonik prasowy
    • wypracowany koncept sprzedaży oparty na wieloletnim doświadczeniu
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników sprzedaży
    • doskonale dobrany asortyment
    • stabilną współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej
    • koszty utrzymania saloniku po stronie Tabak Polska
    • profesjonalne szkolenie w pełni przygotowujące do prowadzenia salonu prasowego
    • wsparcie i doradztwo w zakresie prowadzenia biznesu
    • wsparcie marketingowe oraz atrakcyjne nagrody za wyniki sprzedażowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".