Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Partner Prowadzący Salon Prasowy

  • Gostynin, Płock, Sochaczew, Warszawa, Żyrardów, Józefosław (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • Kierownik
  • 2017-02-02

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Tabak Polska Sp. z o.o.

dynamicznie rozwijająca się firma, posiadająca sieć ponad 150 salonów prasowych Trafika zlokalizowanych na terenie całego kraju, poszukuje odpowiedzialnej i przedsiębiorczej osoby do prowadzenia salonu prasowego.

PARTNER prowadzący salon prasowy „TRAFIKA”
Miejsce pracy: Gostynin, Płock, Sochaczew, Warszawa, Żyrardów, Józefosław (pow. piaseczyński)

Zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • prowadzenie salonu prasowego pod znaną marką "Trafika", zgodnie z know-how Tabak Polska Sp. z o.o.
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • obsługa systemu Axapta

Poszukiwane kompetencje

Oczekujemy od Ciebie:

  • własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia
  • nastawienia na osiąganie wyników sprzedażowych
  • znajomości obsługi komputera
  • odpowiedzialności, zaangażowania, komunikatywności i przedsiębiorczości
  • mile widziane przez nas jest doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • w pełni wyposażony i zatowarowany salonik w atrakcyjnej lokalizacji
  • szkolenie przygotowujące do prowadzenia salonu
  • atrakcyjny system wynagradzania uzależniony od wyników pracy
  • wsparcie i doradztwo Kierownika Regionu
  • wsparcie marketingowe, atrakcyjne konkursy sprzedażowe
  • sprawdzone rozwiązania poparte wieloletnim doświadczeniem
  • możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się