Oferta pracy

Partner prowadzący salon prasowy

TABAK POLSKA Sp. z o.o.

  • Września

    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie salonu prasowego pod znaną marką "Trafika", zgodnie z know-how Tabak Polska Sp. z o.o.

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą uczciwą, odpowiedzialną, otwartą i lubiącą kontakt z ludźmi

  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

  • Przedsiębiorczość i nastawienie na sukces

  • Pozytywne nastawienie do klienta

  • Zaangażowanie, optymizm i motywacja do pracy

  • Potrafisz obsługiwać komputer

To oferujemy

  • w pełni wyposażony i zatowarowany salonik prasowy

  • wypracowany koncept sprzedaży oparty na wieloletnim doświadczeniu

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników sprzedaży

  • doskonale dobrany asortyment

  • stabilną współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej

  • koszty utrzymania saloniku po stronie Tabak Polska

  • profesjonalne szkolenie w pełni przygotowujące do prowadzenia salonu prasowego

  • wsparcie i doradztwo w zakresie prowadzenia biznesu

  • wsparcie marketingowe oraz atrakcyjne nagrody za wyniki sprzedażowe

Tabak Polska Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma, posiadająca sieć ponad 170 salonów prasowych Trafika zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy