Administrator danych Informujemy, że podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Allianz Polska Services sp. z o.o. (Administratora), z siedzibą przy ul. Rodziny Hiszpańskich 1, 02-685 Warszawa. Inspektor ochrony danych (IOD) Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych (IOD), z którym można kontaktować się pod adresem pocztowym siedziby Administratora, elektronicznie poprzez adres e-mail: [email protected], lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie Internetowej www.allianz.pl, we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Partner Sprzedaży

Allianz

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna 10 godzin
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Podstawą Twojej działalności będzie pozyskiwanie klientów i budowanie z nimi relacji. W Allianz dajemy możliwość rozwijania sprzedaży tradycyjnie – przez bezpośredni kontakt z klientem, oraz zdalnie – bez wychodzenia z domu. To oraz szeroka oferta sprawi, że Twój biznes będzie łatwo dostosowywać się do zmian koniunktury.

Nasze wymagania

To propozycja dla Ciebie, jeśli:

• chcesz pracować na własny rachunek i mieć wpływ na wysokość osiąganych zarobków

• interesuje Cię praca, która w realny sposób pomaga innym

• łatwo nawiązujesz relacje lub masz szerokie kontakty

• jesteś osobą komunikatywną i otwartą

• lubisz pracę z ludźmi

• widzisz w sobie potencjał przedsiębiorczości

Nasze wymagania formalne:

• wykształcenie minimum średnie

• założenie własnej działalności gospodarczej

To oferujemy

  • System wynagrodzenia umożliwiający zwielokrotnienie Twoich obecnych dochodów

  • Wiedzę o branży finansowej i umiejętności sprzedażowe, które przekażemy Ci podczas szkoleń

  • Wsparcie w okresie wdrożenia ze strony doświadczonych menedżerów sprzedaży

  • Nowoczesne narzędzia, które pozwolą Ci wykonywać pracę również zdalnie

  • Możliwość wykonywania pracy w dogodnych dla Ciebie godzinach

  • Swobodę w nawiązywaniu relacji biznesowych z klientami

Allianz

Działamy na stabilnym rynku ubezpieczeń, który nie jest tak wrażliwy na kryzysy jak inne. Od lat jesteśmy jednym z liderów wśród ubezpieczycieli w Polsce. Nasze ubezpieczenia zapewniają realne wsparcie. Zawsze dotrzymujemy złożonych obietnic. Nic dziwnego, że według badań NPS marka Allianz jest najchętniej polecaną marką ubezpieczeniową wśród klientów. Jesteśmy partnerem, z którym możesz rozwinąć stabilny biznes. Pomożemy Ci w tym!

WŁAŚNIE POSZERZAMY NASZ ZESPÓŁ SPRZEDAŻOWY I SZUKAMY PARTNERÓW

Przewiń do profilu firmy