Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Partner Xelion

Dom Inwestycyjny Xelion sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Puławska 107

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami

  • Informowanie potencjalnych Klientów i Klientów już współpracujących z Xelion o ofercie w zakresie produktów i usług świadczonych przez Xelion

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze Klientów zamożnych w zakresie rynku kapitałowego

  • Umiejętność aktywnego pozyskiwania Klientów

  • Bardzo dobra znajomość produktów inwestycyjnych i rynku kapitałowego

  • Własna inicjatywa, przedsiębiorczość, umiejętność samoorganizacji pracy oraz wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Szeroka oferta produktowa (20 TFI polskich i zagranicznych)

  • Konkurencyjny system wynagrodzeń umożliwiający otrzymywanie stałego wynagrodzenia

  • Brak planów sprzedażowych

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość wykonywania zadań w formie pracy zdalnej

  • Brak segmentacji Klientów

  • Bogaty program szkoleń rozwojowych i sprzedażowych

  • Wsparcie ułatwiające pracę (unikatowy Raport Stanu Aktywów, elektroniczna transakcyjność, dostęp do inwestycji online)

  • Obsługa przez firmę księgową

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

Dom Inwestycyjny Xelion sp. z o.o. jest podmiotem w pełni skoncentrowanym na działalności inwestycyjnej. W tej kategorii zapewniamy naszym Klientom najszerszy wybór produktów oraz najwyższą jakość usług świadczonych za pośrednictwem wyspecjalizowanej blisko 200 osobowej kadry Agentów Firmy Inwestycyjnej. Prowadzimy działalność maklerską, wykorzystując ugruntowaną i popartą 18-letnim doświadczeniem znajomość rynku finansowego. Wartość aktywów Klientów, którzy korzystają z naszych usług to aktualnie ponad 5 mld złotych.

Przewiń do profilu firmy