Oferta pracy

Partner Zarządzający - Country Manager

Amberstone Associates Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Naszym klientem jest międzynarodowa sieć wyspecjalizowana w reklamie w kanałach digital o ugruntowanej pozycji na rynku. W związku z jej rozwojem na rynku polskim poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko:
Głównymi zadaniami na tym stanowisku będzie pozyskiwanie klientów oraz rozwój biznesu w określonych segmentach rynku takich jak sektor korporacji, firmy należące do świata gier komputerowych czy sart-up’y, oraz zarządzanie bieżącą działalnością.

Główne obowiązki na tym stanowisku:

  • zdefiniowanie, stworzenie oraz realizacja strategii sprzedaży produktów firmy (reklama w kanałach digital takich jak np. portale społecznościowe, komunikatory) przy współpracy Dyrektorem Regionu;
  • identyfikacja oraz nawiązywanie współpracy z nowymi grupami klientów;
  • definiowanie oraz osiąganie założonych targetów zespołowych;
  • zarządzanie zespołem obsługującym aktualne kontrakty oraz budowa i rozwój nowego zespołu;
  • wdrażanie nowych kanałów reklamy na rynek polski;
  • budowanie świadomości marki oraz reprezentowanie firmy podczas spotkań branżowych, networkingowych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • minimum 10 lat doświadczenia zawodowego związanego z mediami w świecie cyfrowym;
  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług / produktów do firmy działających branżach mobile, gaming, m-commerce, e-commerce oraz podobne poparte sukcesami, bogaty networking będzie niewątpliwym atutem
  • rozumienie obszaru performance marketingu i mechanizmów w nim zachodzących na potrzeby pracy z produktami firmy
  • elastyczne podejście i umiejętność szybkiego dostosowywania strategii do zmieniających się uwarunkowań rynkowych;
  • silnie rozwinięte kompetencje związane z nawiązywaniem i utrzymywaniem relacji z potencjalnymi klientami, umiejętność negocjowania, doskonale rozwinięte zdolności komunikacyjne;
  • umiejętność motywowania zespołu do dążenia do zapewnienia najwyższej jakości obsługi i zadowolenia klienta oraz realizacji założonych celów;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienna komunikację z zagranicznymi przedstawicielami firmy oraz klientami.

Klient oferuje:

  • realny wpływ i udział w rozwoju innowacyjnego biznesu w Polsce;
  • pracę w organizacji będącej w fazie wzrostu na rynkach międzynarodowych;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia i partycypacji w wynikach finansowych firmy.
W dokumencie który do nas prześlesz, zamieść proszę następującą formułę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych: firmę Amberstone Associates Sp. z o.o. (funkcjonującą również pod markami: Simplicity Recruitment, BlueAmber oraz FurryOwl) z siedzibą w Warszawie, 00-203, przy ul. Bonifraterskiej 17, numer KRS: 0000419720. Wyrażam zgodę by moje dane osobowe przechowywane były w systemie bazodanowym należącym do Amberstone Associates Sp. z o.o., będącego administratorem danych, i wykorzystywane jedynie w celu informowania mnie o pojawiających się ofertach zawodowych oraz możliwości wzięcia udziału w prowadzonych przez administratora danych rekrutacjach.

Oświadczam, iż zgody udzielam dobrowolnie i wiem, iż przysługuje mi prawo do żądania sprostowania (poprawiania) bądź usunięcia moich danych osobowych oraz prawo do cofnięcia wyrażonej przeze mnie zgody w dowolnym momencie, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy