Partnerka/Partner ds. Rozwoju Franczyzy

Żabka Polska

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie kontaktu z kandydatami na Franczyzobiorców

  • Przeprowadzanie rozmów sprzedażowych w zakresie sprzedaży usługi franczyzowej

  • Aktywny udział w działaniach rekrutacyjnych

  • Monitorowanie i wspieranie kandydatów w kompletacji dokumentów potrzebnych do zawarcia umowy

  • Diagnozowanie potrzeb rozwojowych i szkoleniowych kandydatów

  • Prowadzenie i zarządzanie bazą danych kandydatów

  • Raportowanie efektywności realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • Silna orientacja na realizację celów własnych i zespołu

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Doświadczenie w sprzedaży ofert lub usług

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów, współpracowników

  • Postawa proaktywna oraz otwartość na nowe rozwiązania

  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę współpracy na czas nieokreślony

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych

  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia

  • niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy)

  • perspektywę rozwoju zawodowego

  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Polityka równości

W Żabce zależy nam na tym aby każda osoba, która przechodzi przez proces rekrutacji miała poczucie, że mogła w pełni pokazać swoje umiejętności, kompetencje i potencjał.

Wierzymy, że nasza siła pochodzi z unikatowości każdej osoby oraz wzajemnego szacunku i otwartości na różnorodność. Do aplikowania zapraszamy każdą osobę, niezależnie od wieku, płci, stopnia sprawności, sytuacji rodzinnej, religii, orientacji seksualnej, narodowości itp. Chcesz wiedzieć więcej o naszym równościowym i inkluzowym podejściu, przeczytaj Politykę równości. (https://zabkagroup.com/pl/nasza-odpowiedzialnosc/nasze-polityki/)