Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Partnership Director

PEOPLE Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla znanego brandu, związanego z usługami konsumenckimi poszukujemy Partnership Director

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami (sieci handlowe), współpraca, negocjacje kontraktów,

  • Efektywne zarządzanie zespołem – realizacja wspólnych celów działu, organizacji

  • Sukcesywny rozwój sieci akceptantów dla akceptacji produktów

  • Ścisła współpraca z działem marketingu w opracowaniu strategii rozwoju biznesu oraz oferty value proposition

  • Kreowanie oferty asortymentowej (we współpracy z partnerami) dostosowanej do potrzeb organizacji i zbieżnej z jej celami

  • Współtworzenie narzędzi kontraktowych i analitycznych przeznaczone do mierzenia efektywności współpracy z sieciami i partnerami

  • Efektywne zarządzanie budżetem przychodowym oraz kosztowym

  • Nadzór i zarządzanie zewnętrznymi partnerami świadczącymi usługi afiliacyjne

  • Tworzenie modelu współpracy (przychodowy, wizerunkowy oraz wspierający sprzedaż)

  • Przygotowanie cyklicznych raportów na potrzeby spółki

Wymagania pracodawcy

  • Kandydata z kilkuletnim doświadczeniem na tożsamej roli w sektorze B2B

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych, negocjacyjnych popartych sukcesami w obszarze pracy z klientami B2B

  • Kandydata potrafiącego skutecznie i trwale nawiązywać kontakty profesjonalne z siecią partnerów (doświadczenie i umiejętność pracy z dużymi sieciami w obszarze retail)

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych (czytanie danych rynkowych, finansowych)

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub uzasadniony potencjał w tym zakresie

  • Managera „hands on”, potrafiącego myśleć koncepcyjnie i umiejącego przekładać strategie na działania operacyjne

  • Umiejętności związanych z pozyskiwaniem danych oraz logicznego sposobu interpretowania ich celem wykorzystania w celu zwiększania sprzedaży

  • Osoby nastawionej na poszukiwania rozwiązań, współpracującej wewnątrz działu oraz cross działowo

  • Kandydata porozumiewającego się w języku angielskim w stopniu bardzo dobrym

Pracodawca oferuje

  • Rola związana z kierowaniem działaniami sprzedażowymi w strategicznym obszarze biznesowym spółki

  • Stabilne zatrudnienie w organizacji będącej liderem w swojej branży

  • Wyzwania w postaci projektów wewnętrznych opartych m.in. o digitalizację

  • Rozwój kompetencji liderskich

  • Środowisko pracy umożliwiające kreacje i implementację swoich pomysłów

  • Benefity

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • bonus roczny

  • vouchery

Od 23 lat z powodzeniem łączymy pracowników i pracodawców. Sukcesy zawdzięczamy naszemu podejściu, zgodnie z którym Human Resources przekształcamy w Human Relations. Dlaczego? Bo w naszej branży profesjonalizm to odnajdywanie wspólnego mianownika między pracownikami, a pracodawcami.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Przewiń do profilu firmy