Logo Pracuj.pl

Partnership Manager

ERGONODE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

umowa o pracę
8 300–11 600
brutto / mies.
kontrakt B2B
10 000–14 000
netto (+ VAT) / mies.

ERGONODE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zygmunta Miłkowskiego 5

Dębniki

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych partnerów Ergonode (Solution Partners, Industry Partners, Business Partners)
  • Zarządzanie istniejącym ekosystemem partnerów Ergonode
  • Rozwój kanału partnerskiego jako kluczowego obszaru wzrostu w strategii Ergonode
  • Koordynacja działań w kanale partnerskim (działania co-marketingowe, webinaria, meet-up'y, eventy)
  • Odpowiedzialność operacyjna za Portal Partnerski
  • Odpowiedzialność za kondycję kanału partnerskiego
  • Koordynacja wprowadzania nowych partnerów na rynek
  • Współpraca z partnerami i zespołem sprzedaży Ergonode w procesie zamykania transakcji
  • Pełnienie roli głównego punktu kontaktowego pomiędzy Ergonode a Partnerami Ergonode

Nasze wymagania

  • 3+ lat doświadczenia w budowaniu długoterminowych relacji z Partnerami (producenci oprogramowania, agencje e-commerce, agencje contentowe) najlepiej po stronie dostawców SaaS alternatywnie: doświadczenie we współpracy z dostawcami oprogramowania po stronie agencji
  • Doświadczenie w efektywnej pracy przy napiętych terminach (najlepiej w środowisku dealerskim) oraz umiejętność zarządzania kilkoma zadaniami i priorytetami jednocześnie
  • Umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów, zarządzania ryzykiem, tworzenia i realizacji szczegółowych planów pracy
  • Silne umiejętności w zakresie komunikacji werbalnej i pisemnej, w tym umiejętności prezentacji
  • Umiejętność dostosowania się i skutecznego działania w niejednoznacznym i szybko zmieniającym się otoczeniu
  • Proaktywność, entuzjazm, profesjonalizm, nastawienie na budowanie długotrwałych relacji
  • Wysoka organizacja i niezależność
  • Ogólna wiedza na temat procesów ecommerce i omnichannel
  • Poziom C1 języka angielskiego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Czego możesz oczekiwać w Twojej codziennej pracy:

Dodatkowo liczymy na Twój wkład w strategię zarówno akwizycji, jak i retencji obecnych partnerów. Musisz być gotowy nie tylko na pracę z Twojego domu i częste video-rozmowy, ale także wyjazdy w te bliższe i bardziej odległe europejskie regiony. Docelowo dzięki Twojej pomocy nasza sieć partnerów powinna liczyć około 200-250 zaangażowanych firm z Europy i nie tylko.

Poszukujemy myślącego nieszablonowo i skutecznego Partnership Managera, który zajmie się kompleksowo budowaniem relacji z partnerami Ergonode. Do Twoich głównych obowiązków będzie pozyskiwanie nowych i utrzymywanie relacji z naszymi obecnymi partnerami.

Partnership Manager, Zygmunta Miłkowskiego 5, Dębniki, Kraków