Oferta pracy

Partnership Manager

CANAL+ Polska S.A.

aleja Sikorskiego 9

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymanie strategicznych partnerstw komercjalizacyjnych

  • tworzenie i sprzedaż niestandardowych rozwiązań reklamowych w obszarze film i lifestyle/factual

  • budowanie strategii monetyzacji produkcji oryginalnych CANAL+

  • koordynacja założeń programów partnerskich i realizacja projektów komercyjnych w dedykowanych obszarach

  • nadzór i odpowiedzialność za realizację budżetu przychodów

Nasze wymagania

  • min. 5 lat doświadczenia w sprzedaży specjalnej

  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze sprzedaży produktów z segmentu lifestyle/factual lub film

  • umiejętność pozyskania i utrzymywania długofalowych partnerstw biznesowych

  • doskonała, praktyczna znajomość narzędzi mediowo-reklamowych

  • znajomość branży mediów będzie dodatkowym atutem

  • poziom znajomości języka angielskiego pozwalający na swobodną komunikację

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Power Point)

  • komunikatywność, rozwinięte umiejętnościami negocjacyjne i interpersonalne

  • proaktywność, motywacja do osiągania założonych celów, determinacja

  • kreatywne podejście do wyznaczonych zadań

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie w systemie podstawa+premia)

  • pracę w zgranym, wzajemnie wspierającym się zespole

  • realny rozwój umiejętności

  • nową, unikalną i cenną wiedzę

  • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty CANAL+

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

CANAL+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Przewiń do profilu firmy

Szukamy Ciebie jeśli

  • chcesz wyznaczać trendy dla rynku sprzedaży

  • chcesz mieć realny wpływ na strategię sprzedaży produktu, za który będziesz odpowiedzialny

  • masz głowę pełną pomysłów na niestandardowe rozwiązana sprzedażowe i szukasz miejsca, które pozwoli na ich realizację