Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Partnership Manager

SEMSTORM International Sp. z o.o.

6 0009 000 brutto / mies.
  • ważna jeszcze 2 dni
    do: 27 maj 2022
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Puławska 405

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w tworzeniu standardów współpracy partnerskiej.

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami i partnerami.

  • Obsługa klientów i partnerów firmy głównie przez telefon oraz internet.

  • Aktywne poszukiwanie nowych partnerów.

  • Identyfikacja i analiza kluczowych potrzeb klientów i partnerów.

  • Przygotowywanie prezentacji produktu, ofert i propozycji współpracy.

  • Cykliczne raportowanie wyników działań i dostarczanie informacji zwrotnej.

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień SEO.

  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji z ludźmi.

  • Wysoka kultura osobista, optymistyczne podejście do życia.

  • Znajomość pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint).

  • Dobra organizacja pracy, sumienność i zaangażowanie, umiejętność szybkiego uczenia się.

  • Znajomość angielskiego przynajmniej na poziomie B2 (średniozaawansowany).

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

Mile widziane

  • Doświadczenie we współpracy z partnerami, najlepiej w narzędziach typu SaaS.

  • Znajomość systemów marketing automation, wspierających cold mailing itd.

  • Doświadczenie w nawiązywaniu relacji na odległość.

  • Umiejętność przeprowadzania webinarów i prezentacji produktu.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie od 6 000 do 9 000 brutto w zależności od umiejętności i doświadczenia.

  • Udział w najważniejszych konferencjach branży e-commerce i SEO.

  • Pracę w nagradzanym startupie dla największych marek na rynku.

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, dużą niezależność i swobodę.

  • Pracę w zespole otwartym na kreatywne idee i „szalone” eksperymenty.

  • Elastyczne godziny pracy w systemie hybrydowym.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

SEMSTORM to uznane polskie narzędzie wspierające skuteczny marketing w wyszukiwarkach. Od 2013 roku dostarczamy klientom analiz i wskazówek w zakresie SEO, SEM i content marketingu. Pomagamy marketerom, agencjom i branży e-commerce w działaniach promocyjnych. SEMSTORM jest laureatem takich branżowych nagród jak Aulery czy Ekomersy. Wprowadzamy nowoczesne rozwiązania w segmencie big data czy natural language processing. Zaufało nam ponad 70 000 użytkowników. Satysfakcja naszych kontrahentów jest dla nas niezwykle ważna, dlatego poszukujemy osób do wzmocnienia relacji z kluczowymi klientami i partnerami firmy.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje