Ta oferta pracy jest nieaktualna od 103 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Partnership Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-07-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sodexo Benefits and Rewards Services jest liderem polskiego rynku świadczeń pozapłacowych, na którym działa już od 20 lat, a także ekspertem w zakresie kompleksowych usług motywacyjnych. Doradza w obszarze tworzenia trwałych relacji pracodawcy z pracownikami oraz w zakresie budowania lojalności partnerów biznesowych i klientów.
    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Współpraca z istniejącą siecią akceptantów i jej ciągłe rozwijanie
    • Pozyskiwanie partnerów do promocji
    • Określanie potencjału i potrzeb klientów
    • Przygotowywanie prezentacji, ofert i umów
    • Sporządzanie analiz i raportów dotyczących bieżącej sytuacji biznesowej

    OFERUJEMY:

    • Przyjazną i pozytywną atmosferę pracy w firmie z grona Najlepszych Pracodawców wg AON Hewitt
    • Kawę i owoce w biurze
    • Konkurencyjny pakiet benefitów, który skomponujesz dla siebie samodzielnie według Twoich potrzeb
    • Atrakcyjny system premiowy
    • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

    • Posiadasz poparte sukcesami min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
    • Masz wysokie umiejętności negocjacyjne
    • Jesteś pozytywnie nastawioną, dobrze zorganizowaną i proaktywną osobą
    • Efektywnie pozyskujesz klientów i potrafisz budować partnerskie, długofalowe relacje
    • Posiadasz prawo jazdy kat. B
    • Sprawnie posługujesz się programami pakietu MS Office oraz systemem CRM
    • Uzyskałeś/aś wykształcenie wyższe

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Sodexo Benefits and Rewards Services Polska zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.