Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Partnerships Manager

Callpage Sp. z o.o.

umowa o pracę
8 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Olszańska 7

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • skuteczna konwersja leadów partnerskich na partnerów CallPage,

  • nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi partnerami z całego świata (telefonicznie, mailowo, w mediach społecznościowych),

  • prezentowanie produktu CallPage oraz programu partnerskiego w trakcie webinarów,

  • wspieranie nowych partnerów CallPage podczas wdrożenia w program partnerski,

  • reaktywacja obecnej bazy partnerów CallPage,

  • doradzanie partnerom w zakresie wykorzystania oraz polecania systemu CallPage,

  • przygotowywanie indywidualnych ofert partnerskich,

  • realizowanie indywidualnych i zespołowych celów lead gen.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w obsłudze klienta / project management B2B (idealnie rozwiązań SaaS),

  • komunikatywność w j. angielskim w mowie i piśmie (poziom min. B2),

  • nastawienie na efektywne i konsekwentne osiąganie celów

  • bycie skutecznym negocjatorem i umiejętność wypracowania rozwiązania satysfakcjonującego obie strony,

  • umiejętność nawiązywania kontaktu (telefonicznie, mailowo, w mediach społecznościowych),

  • doświadczenie w pracy w systemach CRM (korzystamy z HubSpot),

  • dobra organizacja (umiesz prowadzić kalendarz i trzymać się harmonogramu),

  • komunikatywność, efektywne słuchanie i nastawienie na szukanie rozwiązań,

  • umiejętność pracy w zespole i pozytywne nastawienie.

To oferujemy

  • praca w międzynarodowym zespole (75% język pracy polski / 25% angielski),

  • startupowa kultura pracy,

  • możliwość rozwoju w ramach grupy SaaS Labs,

  • realny wpływ na firmę poprzez wdrażanie własnych pomysłów,

  • forma zatrudnienia: UoP lub B2B,

  • hybrydowy tryb pracy (w biurze w Krakowie z możliwością pracy zdalnej),

  • darmowe lekcje języka angielskiego,

  • możliwości rozwoju: szkolenia wewnętrzne, dostęp do książek i kursów online,

  • spotkania integracyjne (online i offline),

  • sprzęt dobrany do Twoich potrzeb,

  • opieka medyczna w Enel-Med,

  • dofinansowanie do Medicover Sport.

O nas

W polskim świecie e-marketingu prawie każdy zna CallPage.

Od 5 lat robimy to, co potrafimy najlepiej - pomagamy dużym i średnim firmom w generowaniu połączeń internetowych ze strony internetowej.

W tym roku zostaliśmy częścią globalnego startupu SaaS Labs, który ma w portfolio takie marki jak Justcall, CallRoot, Helpwise oraz inne produkty SaaSowe.

Działamy globalnie i mamy biura w Polsce, Francji, USA, Indiach.

Na ten moment jako CallPage mamy ponad 1000 klientów z 55 krajów. Pragniemy wesprzeć jeszcze więcej firm i bardziej dynamicznie się rozwijać, w czym pomożesz nam właśnie Ty - Business Development Manager (Partnerships). Poszukujemy osoby, która zrealizuje długoterminową strategię rozwoju kanału partnerskiego CallPage.

Jeśli brzmi to dla Ciebie jak wyzwanie, którego chcesz się podjąć - aplikuj do CallPage 🚀