Oferta pracy

Partnerships Manager

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie partnerów w celu tworzenia nowych kanałów sprzedaży i źródeł przychodów,

  • zarządzanie zespołami z różnych spółek Grupy SEO wg ujednoliconych standardów (integracja), w oparciu o wskaźniki, cele i spójny system motywacyjny -odpowiedzialność za wyniki zespołu,

  • tworzenie strategii rozwoju kanału partnerskiego oraz jej wdrażanie i usprawnianie na bazie mierzalnych KPI,

  • zwiększanie efektywności i skuteczności prowadzonych procesów

  • szukanie, analiza oraz testowanie nowych metod pozyskiwania partnerów

  • projektowanie systemów premiowych zwiększających skuteczność kanału partnerskiego,

  • udział w kreowaniu polityki cenowej,

  • wsparcie we wprowadzaniu nowych usług do sprzedaży,

  • zarządzanie oraz rozwój kompetencji i umiejętności zespołów sprzedażowych niezbędnych w zakresie realizacji strategii sprzedaży w kanale partnerskim,

  • definiowanie i analiza KPI dla zespołu,

  • organizacja eventów stacjonarnych połączonych z promocją programu partnerskiego i budową wizerunku marek Grupy SEO,

  • raportowanie wyników.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku liderskim i zwinność w zarządzaniu rozproszonymi zespołami,

  • eksperckie doświadczenie w sprzedaży, marketingu i programach afiliacyjnych dla B2B (min. 5 lat),

  • fachowa wiedza na temat narzędzi marketingu online i e-mail marketingu,

  • umiejętność analizy scoringu pozyskanych partnerów,

  • zdolność analizy skuteczności działań marketingowych i wyciągania z nich wniosków,

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową (minimum poziom B2),

  • wysoce rozwinięte zdolności komunikacyjne i przywódcze,

  • zdolność budowania relacji, networkingu,

  • umiejętności w zakresie wystąpień publicznych, zarówno offline, jak i online.

Mile widziane

  • praktyczne doświadczenie w zakresie skalowania programów partnerskich,

  • rozbudowana siatka networkingowa/sieć kontaktów,

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz uzyskiwanych wyników.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej i perspektywicznej firmie, w szybko rozwijającej się branży internetowej (SEO/SEM).

  • dołączenie do firmy posiadającej certyfikat Google Partner PREMIER w uznaniu za jakość prowadzonych kampanii Google Ads oraz poziom wiedzy specjalistów,

  • realną możliwość wpływu na rozwój Grupy w szybko rozwijającej się branży internetowej (SEO/SEM),

  • pracę w pełni zdalną bądź model hybrydowy w jednym z naszych biur (Warszawa/Poznań)

  • ciekawe projekty, dzięki którym rozwiniesz swoje doświadczenie zawodowe,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • system kafeteryjny MyBenefit

SUNRISE SYSTEM W LICZBACH

  • Numer 1 na rynku SEO w Polsce

  • 18 lat doświadczenia w branży

  • ponad 300 zatrudnionych specjalistów

  • 8000 obsługiwanych klientów

  • Lokalizacje w 5 miastach w Polsce

Sunrise System działa na rynku już 18 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.

Przewiń do profilu firmy