Ta oferta pracy jest nieaktualna od 190 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pasjonat IT ze znajomością języka niemieckiego

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fujitsu

    Fujitsu działa w Łodzi od ośmiu lat. Jesteśmy zespołem 2000 lingwistów, informatyków, specjalistów ds. obsługi klienta i finansistów. Każdy z pięciu działów (Service Desk, Remote Infrastructure Management, Research & Development, Service Management) oraz EMEIA Finance Services daje szerokie możliwości rozwoju. Fujitsu to ciekawa praca w atmosferze, której nie da się znaleźć w żadnej innej korporacji.

    Opis stanowiska

    Jako Ekspert ds. IT (druga linia wsparcia) będziesz odpowiedzialny/a za pomoc niemieckojęzycznym użytkownikom laptopów i komputerów stacjonarnych. Ekspert ds. IT odpowiada za zapoznanie się z problemem oraz znalezienie rozwiązania lub skierowania zapytania do odpowiedniego zespołu, po dokładnym zbadaniu zagadnienia. Nie wymagamy doświadczenia w IT. Jeśli sam/a naprawiasz lub usprawniasz swój sprzęt komputerowy, a informatyka jest jednym z Twoich zainteresowań – aplikuj do Fujitsu.

    Wymagania

    • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość oprogramowania Microsoft Windows XP/7/8
    • Znajomość producentów aplikacji takich jak: Microsoft, Adobe, Apple itp. będzie dodatkowym atutem
    • Doświadczenie w naprawie/konserwacji komputerów stacjonarnych oraz laptopów będzie dodatkowym atutem.

    Why Fujitsu ?

    Opportunities to build a successful career path
    Flexibility - we are open to dialogue– many positions allow working part time or home office
    Internal and external training
    Attractive salary
    Great atmosphere and a chance to work with inspiring people from all around the world
    Integration events and Corporate Social Responsibility projects
    Unlimited access to training platforms
    Relocation support
    Private medical care
    Sport cards (OK System, Benefit System) – access to sports facilities throughout the city/Lunch subsidies
    Discounts for Fujitsu employees in many places throughout Lodz
    Fresh fruit
    Find and visit us!

    FujitsuTextorial Parkul. Fabryczna 1790-344, Łódź

    University Business Park Ul. Wólczańska 17890-530 Łódź

    Please include the following statement: “I hereby authorize Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o. to process my personal and store data included in my job application for the needs of following and future recruitment processes (in accordance with the Personnel Protection Act 29.08.1997 no 133 position 883)”.