Oferta pracy

Pasjonat motoryzacji

AUTO1 Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 7 dni
    do: 30 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

Czy motoryzacja jest Twoja pasją? Czy Twoje pierwsze skojarzenie z pracą marzeń to praca w motoryzacji? Czy chętniej przeglądasz platformy do sprzedaży aut niż platformy do oglądania seriali?

Jeśli na choć jedno pytanie odpowiedziałaś/eś twierdząco to być może szukamy właśnie Ciebie!

Na czym będzie polegała Twoja praca?

* Prezentacja firmy i dedykowanej platformy handlowej

* Rozwijanie i pogłębianie długoterminowych relacji z naszymi Klientami

* Przedstawianie najlepszych ofert Klientom i dopasowanie jak najlepszej oferty do ich oczekiwań

Nasze wymagania

Co Ty możesz zaoferować nam?

* Umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole

* Otwartość na kontakt telefoniczny z Klientem

* Zaangażowanie i chęć do pracy

* Mile widziane doświadczenie w motoryzacji lub sprzedaży

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia zarówno w obsłudze klienta czy sprzedaży jak i motoryzacji

  • Stabilną pracę w fajnym zespole :)

  • Stałe wynagrodzenie z systemem prowizyjnym

  • Pracę na pełen etat

  • Benefity

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

AUTO1 Polska jest częścią prężnie rozwijającej się AUTO1 Group - jednej z najszybciej rosnących, posiadającej wiele kanałów sprzedaży oraz wiodącej pod względem technologii platformy handlowej. Grupa obecna jest w ponad 30 krajach i wciąż wchodzi na kolejne rynki. Nasi klienci mają dostęp do ponad 50 000 samochodów używanych (w tym codziennie ponad 3000 nowych). Tylko w zeszłym roku AUTO1 Group sprzedała ponad 540 000 samochodów używanych.

Przewiń do profilu firmy

Brzmi ciekawie ? Nie czekaj i już dziś aplikuj do nas !