Oferta pracy

Brand New Galaxy

Payroll Manager

Brand New GalaxyO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 08 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Man on the Moon – HR Agency dla Brand New Galaxy poszukuje osoby na stanowisko:

Firma: BNG

Lokalizacja: Warszawa

Twoją misją będzie:

• Operacyjne zarządzanie działem kadr i płac w obszarze obsługi Spółek działających pod prawem pracy w Polsce

• Odpowiedzialność za poprawność merytoryczną działań w obszarze kadr i płac

• Odpowiedzialność za rozwój i utrzymanie zespołu

Twoimi obowiązkami (między innymi) będą:

• Planowanie działań, nadzór i stałe monitorowanie jakości obsługi kadrowo-płacowej w Spółkach Grupy BNG PL

o Nadzór nad obsługa kadrowo-płacową Spółek PL Holdingu BNG zgodna z aktualnie obowiązującymi przepisami PIT, ZUS i KP

o Nadzór nad terminowością i poprawności przygotowywanej dokumentacji kadrowej

• Nadzór nad terminowością i poprawnością przygotowania dokumentacji płacowej

• Reprezentowanie Galaktyki przed organami kontroli: ZUS, US, PIP i audytorami wewnętrznymi

• Współtworzenie regulaminów, procedur i procesów kadrowo-płacowych

• Przygotowanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych raportów i analiz dla Zarządu

• Zarządzanie zespołem pracującym w dziale payroll – przeprowadzanie rekrutacji, ewaluacji pracowniczych, motywowanie pracowników, wyznaczanie zadań i celi do realizacji

• Proponowanie i wdrażanie inicjatyw usprawniających funkcjonowanie zespołu i realizację zadań kadrowo-płacowych

• Współpraca z pozostałymi działami SSC w procesie realizacji zadań kadrowo-płacowych - ustanawianie procesów i wypracowywanie metod pracy akceptowalnych przez wszystkie strony

• Bieżące doradztwo w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych PIT - monitorowanie i identyfikacja zmian w przepisach mających wpływ na obowiązki w obszarze kadrowo-płacowym

• Udział w innych projektach HR/SSC

Podział czasu pracy
60%

w biurze

40%

w domu

Nasze wymagania

  • doświadczenie - minimum 3-letnie na równorzędny stanowisku kierowniczym

  • doświadczenie w pracy obszarze kadr i płac (szukamy praktyka z wiedza bardzo dobrą znajomością zagadnień kadrowo-płacowych, podatkowych i ubezpieczeń społecznych)

  • mile widziane doświadczenie w pracy w zespole międzynarodowym

  • umiejętność przekładania spraw kadrowych na potrzeby biznesu i ludzi

  • nastawienie na ciągły rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji

  • znajomość systemu eNova

  • biegła znajomość jeżyka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

Brand New Galaxy (BNG), to niezależna platforma integrująca tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG jest przystanią dla ciekawych i dynamicznych pomysłów z pogranicza marketingu i nowych technologii, które świetnie odnajdują się w środowisku startupowym, choć skalą swoich projektów mogą konkurować z niejedną sieciową agencją.

W skład platformy Brand New Galaxy wchodzą:

• Pathfinder 23 (agencja aktywująca marki w obszarze e-commerce),

• Voyager (E-business Agency)

• Content26 (Amazon advertising)

• Synthrone (platforma do automatyzacji wdrożeń oraz analityki obecności marek w E-commerce),

• Spacecamp (agencja digitalowa),

• New Gravity (software house automatyzujący procesy biznesowe)

• Life on Mars (agencja kreatywna cross-channel),

• Robonauts Pictures (studio produkcyjne),

• BNG HQ (HR, Payroll, Legal, Administration, Finance

• BNG WE (Amsterdam),

• BNG MEA (Dubaj)

• Man on the Moon (agencja rekrutacyjna),

www.brandnewgalaxy.com

O naszych planach na 2021 więcej tu:

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Etapy procesu rekrutacyjnego:

  • Aplikacja: wyślij nam swoje CV (w języku polskim lub angielskim);

  • Rozmowa telefoniczna z Recruitment Team, aby porozmawiać o Twoich oczekiwaniach oraz wyzwaniach na nowym stanowisku;

  • Spotkanie online z Klientem (Szefem Zespołu)

  • Witamy na pokładzie!

Dziękujemy i do usłyszenia!

Zespół Man on the Moon – HR Agency