Oferta pracy

Payroll Specialist

Fundacja SiepomagaO firmie

  • plac Andersa 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fundacja Siepomaga

plac Andersa 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych w tym teczek osobowych

  • nadzór nad poprawnym i terminowym sporządzaniem i przekazywaniem danych do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS itp.)

  • aktywny udział w kontrolach zewnętrznych w szczególności Państwowej Inspekcji Pracy

  • tworzenie i wdrażanie procedur usprawniających procesy kadrowo-płacowe

  • sporządzanie raportów dotyczących spraw pracowniczych dla kierownictwa firmy oraz Zarządu

  • realizacja zadań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi wskazane przez HR Managera lub Zarząd

Nasze wymagania

  • min. 2- letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w organizacji powyżej 50 pracowników

  • min. 2 - letnie doświadczenie w obsłudze kadrowo - płacowej pracowników

  • znajomość obsługi programów kadrowo-płacowych (mile widziana obsługa Optimy i Płatnika)

  • wykształcenie wyższe na kierunkach finansowo - ekonomicznych

  • zaawansowana znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • znajomość przepisów RODO

  • bardzo dobra znajomość programu Ms Excel

  • dokładność, terminowość, systematyczność, dyskrecja, umiejętności analitycznego i logicznego myślenia

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • dofinansowaną kartę sportową i pakiet medyczny

  • niecodzienną pracę w fajnym i zgranym zespole

  • niezbędne narzędzia do pracy w biurze w centrum Poznania