Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Payroll Specialist

CPL JobsO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

CPL Jobs

Poznań

Poznań

CPL Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku, w Irlandii. Od 2006 roku działamy na rynku ogólnopolskim.

 Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu naszego Klienta jako:

Payroll SpecialistNumer ref.: PAY/POZ/2021

Zadania:

  • obsługa płac w rejonie EMEA
  • tworzenie zestawień danych płacowych
  • przetwarzanie list płac (dane, prowizje, inne składniki wynagrodzenia)
  • weryfikowanie płac i eliminowanie potencjalnych błędów
  • wsparcie administracyjne, udzielanie odpowiedzi na pytania związane z płacami
  • przetwarzanie faktur związanych z wynagrodzeniami
  • tworzenie zestawień, analiz
  • tworzenie raportów rocznych
  • poszukiwanie możliwości usprawnień

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2/C1)
  • mile widziane doświadczenie w pracy z firmą outsourcingową
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze SAP
  • dobra znajomość MS Office

Oferta:

  • zatrudnienie w międzynarodowej Firmie zlokalizowanej w Poznaniu
  • możliwości rozwoju i zdobywania nowej wiedzy
  • codzienny kontakt z j. angielskim
  • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, MyBenefit)
  • praca na home office, następnie z biura w świetnej lokalizacji Poznania
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne