Logo Pracuj.pl

Payroll Specialist

MAN Shared Services Center sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

MAN Shared Services Center sp. z o.o.

Kolorowa 6

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników etatowych kilku spółek ze zróżnicowanymi systemami wynagrodzeń
  • Naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów cywilnoprawnych
  • Sporządzanie dokumentacji ubezpieczeniowej
  • Przygotowywanie rocznych deklaracji (PIT-4R, PIT-8AR, IFT, DEK-I-0, DEK-R, IWA)
  • Sporządzanie informacji PIT-11 dla pracowników
  • Sporządzanie comiesięcznych deklaracji PFRON
  • Współpraca z urzędami (US, ZUS, PFRON, GUS)
  • Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby zewnętrzne
  • Obsługa pracowników w obszarze płacowym
  • Inne działania / projekty w ramach zespołu płacowego

Nasze wymagania

  • Wcześniejszego doświadczenia min 3-5 lat na podobnym stanowisku (obszar naliczania płac)
  • Doświadczenia w naliczaniu wynagrodzeń dla dużej liczby zróżnicowanych składników
  • Znajomości przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Umiejętości sporządzania deklaracji ZUS
  • Biegłości w obsłudze programu Płatnik
  • Dobrej znajomości środowiska Windows oraz pakietu MS Office
  • Znajomość SAP HR będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności pracy pod dużą presją czasu
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności pracy w zespole, a także budowania relacji z pracownikami
  • Dokładności, rzetelności, odpowiedzialności i chęci ciągłego samokształcenia się
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Znajomość języka obcego nie jest wymagana, choć język angielski będzie mile widziany

To oferujemy

  • Dedykowany opiekun wdrożenia i kompleksowy onboarding
  • Szkolenia specjalistyczne, dopasowane do ścieżki rozwoju i potrzeb pracownika
  • Szeroka oferta szkoleń językowych, z możliwością realizacji na terenie firmy lub w dowolnej szkole językowej
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: karta Multisport, pakiet Medicover, dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • Elastyczne podejście do godziny rozpoczęcia pracy i nieformalny dress code
  • Praca w wygodnym i nowoczesnym biurze, przyjaznym osobom niepełnosprawnym (część kompleksu Business Garden)
  • Możliwość wykonywania części obowiązków zdalnie - tzw. ’home office’
  • ZFŚS - m.in. dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego oraz bonus świąteczny
  • Regularne eventy integracyjne dla pracowników
  • Zniżki na zakup aut z grupy VW

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie do żłobka lub przedszkola dla dziecka

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa video

3

Zadanie praktyczne

Jako MAN Shared Services Center Sp. z o. o. świadczymy usługi z zakresu księgowości, finansów, a także zamówień i zakupów na potrzeby spółek produkcyjnych i sprzedażowych MAN Truck & Bus na terenie Polski, Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii, Turcji, Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Rosji, Czech, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Węgier, Danii, Norwegii i Francji.

MAN Shared Services Center Sp. z o.o. jako jeden z dwóch najstarszych SSC w Poznaniu jest jednym ze współzałożycieli regionalnego oddziału stowarzyszenia ABSL.

Payroll Specialist, Kolorowa 6, Poznań