Payroll Specialist - Specjalista ds. Kadr i Płac

DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowo – płacowa pracowników,

  • naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń z tytułów umów o pracę, umów cywilnoprawnych, zasiłków, benefitów, potrąceń,

  • sporządzanie dokumentów kadrowych z związku z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy,

  • sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, PEFRON),

  • wprowadzanie oraz kontrola danych w systemie kadrowo – płacowym,

  • przygotowywanie raportów kadrowo-płacowych,

  • udzielanie informacji z zakresu prawa pracy,

  • współpraca z innymi działami firmy w ramach GBS (Global Business Services).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, finanse i rachunkowość, zarządzanie zasobami ludzkimi),

  • minimum roczne doświadczenie w naliczaniu listy płac w dużej organizacji (powyżej 500 osób),

  • biegła znajomość programu Excel,

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, zakładowego funduszu świadczeń socjalnych),

  • praktyczna znajomość programu płatnik,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemu kadrowo-płacowego Xpertis,

  • odpowiedzialność, samodzielność i dokładność w realizacji zadań,

  • dobra organizacji pracy,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji – analiza i selekcja CV

2

Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami

3

Zaproszenie na II rozmowę kwalifikacyjną

4

Informacja zwrotna