Payroll Specialist/ Specjalista ds. Płac w Centrum Usług Wspólnych

Pratt & Whitney Rzeszów S.AO firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Lokalizacja biura Rzeszów- istnieje możliwość pracy zdalnej
  • Współpraca ze Spółkami RTX w Polsce i bieżąca obsługa wyznaczonych Spółek jako osoba pierwszego kontaktu.
  • Wprowadzanie danych do systemu SAP ADP GV i PŁATNIK.
  • Przygotowywanie sprawozdań GUS i danych do deklaracji PFRON na potrzeby klienta.
  • Prowadzenie zgłoszeń i rozliczeń z ZUS, przygotowywanie dokumentów Z-3, ZUS IWA, RMUA itp.
  • Wsparcie w procesie rocznych rozliczeń z US, przekazywanie deklaracji podatkowych do klientów.
  • Inicjowanie usprawnień i bieżący kontakt z dostawcą usługi naliczania płac.
  • Obsługa zgłaszanych zapytań płacowych i przygotowywanie zaświadczeń o wynagrodzeniu.
  • Udział w projektach w obszarze płac

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – poziom B2.
  • Znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz znajomość systemu SAP - moduł HR i programu PŁATNIK.
  • Dokładność, samodzielność i terminowość w realizacji zadań.
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i ustalania priorytetów.
  • Umiejętność pracy w zespole i pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Interesuje Cię atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Istotny jest dla Ciebie pakiet benefitów (m.in. pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatna opieka medyczna, przyzakładowa przychodnia lekarska)
  • Chciałabyś/Chciałbyś stać się częścią zespołu który uczy i motywuje do działania
  • Zwracasz uwagę na bezpieczeństwo w miejscu pracy
  • Chciałabyś/Chciałbyś rozwijać Swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w programie Scholar – dofinansowanie do studiów, kursu języka angielskiego

Pratt & Whitney Rzeszów S.A

Pratt & Whitney Rzeszów jest światowej klasy producentem silników lotniczych do śmigłowców oraz samolotów cywilnych i wojskowych na świecie , m.in. Airbus, Boeing, Lockheed Martin.

Pratt & Whitney Rzeszów wdraża strategię 2020, określając, jakim przedsiębiorstwem ma być w przyszłości. Jej brzmienie to: „Technologia. Produkt. Dobre miejsce pracy”.

Przesłanie CV jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją Polityki Prywatności Pratt&Whitney Poland, która znajduje się pod adresem:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Rekrutacja na to stanowisko jest prowadzona zdalnie.

Payroll Specialist/ Specjalista ds. Płac w Centrum Usług Wspólnych, podkarpackie