Oferta pracy

Payroll Specialist

Spring Professional PolandO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Starszy specjalista (Senior)

Spring Professional Poland

Warszawa

Warszawa

Dla naszego Klienta, aktualnie poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Senior Payroll Specialist

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie akt osobowych i dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o prace i umów cywilno-prawnych
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, absencji chorobowych
  • Wystawianie wymaganych dokumentów i zaświadczeń dla pracowników i instytucji zewnętrznych
  • Sporządzanie deklaracji oraz rozliczeń do ZUS, US, PFRON, GUS
  • Przygotowywanie zestawień i sprawozdań z zakresu obsługi kadrowo-płacowej
  • Nadzorowanie badań lekarskich i kierowanie pracowników na badania okresowe oraz BHP
  • Przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych

Oczekiwania:

  • Min. 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, bankowość, ekonomia)
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • Doskonała znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
  • Praktyczna znajomość programów kadrowo-płacowych, bardzo dobra znajomość programu Płatnik
  • Znajomość języka angielskiego – min. B2
  • Dobra organizacja pracy, terminowość, rzetelność
  • Znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Profesjonalne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Przyjazną atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy